Til forsiden

Nyhetsarkiv
Resultater
Ungdomsgruppa
Ø-cup
Pokalskytinger
Terminliste

Informasjon
Klassesetting

Styret
Jegerinformasjon
Bli medlem?
Kart -finn banen


Mail til webansvarlig

Sist oppdatert:
25.08.2004 12:36

Asker skytterlag
Postboks 165
(Solliveien 90)
1371 Asker
66 79 40 43

Bankgiro:
1620.16.76855



ml-logo.gif (6032 bytes)


Samlagmesterskap i felt, Drammen skyttersamlag Røyken 3. mars 2002

Mesterskap:

Rekrutt:

  1. Ole Kr. Bryhn, Røyken 41/12 Raufoss medalje
  2. Roger S. Nilsen, Asker 39/7 Ungdomsmedalje

Eldre rekrutt:

  1. Tor E. Bjørnstad, Lier 42/8 Raufoss medalje
  2. Tina R. Olsen, Asker 41/9 Ungdomsmedalje

Junior:

  1. Kristina Vestveit, Asker 42/7 Raufoss medalje
  2. Marius Mikalsen, Asker 42/3 Ungdomsmedalje
     

Klasse 1-2-3-4-5-V55:

  1. Gjermund Sørum, Lier 39 e.o.
  2. Anders Dahlmahn, R/S 39
  3. Kristi Transet, Røyken 37

Klasse V65:

  1. Eirik Bjelde, Røyken 41/7

Klasse V73:

  1. Svein Reneflott, Røyken 42/10

Klasse V55:

1. Svein Langørgen, Røyken 35/0

Hovedskyting

Aspirant:

Aina S. Nilsen,Asker 5/0
Frode Nilsen, Røyken 8/1
Vegar Kaasin, Lier 16/1

Rekrutt:

  1. Ole Kr. Bryhn, Røyken 29/25
  2. Roger S. Nilsen, Asker 27/19
  3. Anders Wear, Røyken 25/13
  4. Fredrik Torstensen, Lier 25/11
  5. Ole M. Sydtangen, Asker 23/4
  6. Hans Chr. Haarberg, Lier 22/6
  7. Jon Espen Svendsen, Røyken 19/9
  8. Torbjørn Slettevold, Sande 12/2
  9. Christoffer Foss, R/S 7/0
  10. Thomas Heien, Røyken 6/0

Eldre rekrutt:

  1. Tor E. Bjørnstad, Lier 30/20
  2. Tina R. Olsen, Asker 29/24
  3. Hans A. Stenseng, Asker 26/14
  4. Ole A. Hanevold, Asker 22/7
  5. Tore H. Davidsen, Sande 21/10
  6. Trond Brenna, Røyken 18/8

Junior:

  1. Kristina Vestveit, Asker 30/21
  2. Marius Mikalsen, Asker 30/20
  3. Øyvind Kaasin, Lier 29/14
  4. Stig H. Lian , Sande 29/12
  5. Tor Arne Justad, Lier 28/8
  6. Thomas Christoffersen, Asker 25/17
  7. Stian Bergh, Røyken 13/2

Klasse V55:

  1. Svein Langørgen, Røyken 25/13
  2. Asbjørn Lien, R/S 20/8
  3. Arne Korsbrekke, Sørkedalen 17/3
  4. Jørn Sæterdal, Røyken 16/4

Klasse V65:

  1. Eirik Bjelde, Røyken 29/20
  2. Arne R. Eriksen, Røyken 29/18
  3. Kjell Kjos, Røyken 26/9

Klasse V73:

  1. Svein Renneflott, Røyken 30/18
  2. Finn Flater R/S 27/5
  3. Sverre Olsen, R/S 25/8
  4. Kjell Flaten, Røyken 22/7

Klasse 1:

  1. Erik Gravdal, Røyken 16/5
  2. Oskar H. Dahlmann, R/S 12/6

Klasse 2:

  1. Ove Lillesletten, Lier 20/4
  2. Jan Korsbrekke, Sørkedalen 20/3
  3. Geir Lindstedt, Røyken 17/4
  4. Birgitte Teien, sande 17/1

Klasse 3:

  1. Torbjørn Haugen, Bærums 22/12
  2. Håkon P. Olsen, R/S 20/2
  3. Kjetil Haug, R/S 19/9
  4. Arild Lohrbauer, Bærums 19/7
  5. Mats Korsbrekke, Sørkedalen 16/8
  6. Pål Byrgin, R/S 11/4

Klasse 4:

  1. Bjørn Enerud; Sande 28/8
  2. Dagfinn Haslebrekk, Røyken 26/11
  3. Tonje R. Olsen, Asker 23/9
  4. Ulf Svenson, Bærums 22/5
  5. Ivar Fjeldberg, Asker 21/13
  6. Steinar Smeland, Røyken 19/7
  7. Mette Christiansen, Bærums 13/3

Klasse 5:

  1. Anders H. Dahlmann, R/S 28/12
  2. Gjermund Sørum, Lier 27/14
  3. Kristi Transet, Røyken 26/11
  4. Otto Bryhn, Røyken 25/9