Til forsiden

Nyhetsarkiv
Resultater
Ungdomsgruppa
Ø-cup
Pokalskytinger
Terminliste

Informasjon
Klassesetting

Styret
Jegerinformasjon
Bli medlem?
Kart -finn banen


Mail til webansvarlig

Sist oppdatert:
25.08.2004 12:36

Asker skytterlag
Postboks 165
(Solliveien 90)
1371 Asker
66 79 40 43

Bankgiro:
1620.16.76855



ml-logo.gif (6032 bytes)

Samlagsmestere til Asker!

Sist helg ble det arrangert samlagsmesterskap i felt i Lier. Ungdomsskytterne fra Asker viste flotte prestasjoner!
Alle ungdomsklassene ble vunnet av Askerskyttere. Gratulerer! Se bilder lenger ned på siden!

LAGSKYTING:

NOR-pokalen:

 

 

 1. Asker

Marius Mikalsen

30/23

 

Tonje Ruud Olsen

28/23

 

Jan Chr. Spigseth

16/6

 

 

74/52

 

 

 

Lagpokal J/R:

 

 

1. Asker

Tonje Ruud Olsen

28/23

 

Marius Mikalsen

30/23

 

Marius Andersen

30/18

 

 

88/64

 

 

 

 2. Lier

Hans M. Tysland

22/12

 

Tor Arne Justad

30/15

 

Øyvind Kaasin

30/15

 

 

82/42

INDIVIDUELL SKYTING:

REKRUTT MESTERSKAP
PLASS   NAVN                           LAG         SUM
------------------------------------------------------------------
  1       TINA RUUD OLSEN        ASKER        41
     ANTALL SKYTTERE:  5
 

ELDRE REKRUTT MESTERSKAP
PLASS  NAVN                               LAG          SUM
------------------------------------------------------------------
  1       MARIUS ANDERSEN        ASKER        42
  2       MARIUS MIKALSEN         ASKER        42
  3       TOR ARNE JUSTAD          LIER            42
    ANTALL SKYTTERE:  7

JUNIOR MESTERSKAP
PLASS  NAVN                                 LAG                      SUM
----------------------------------------------------------------------------
  1       TONJE RUUD OLSEN         ASKER                     39
  2       KJETIL HAUG                     RIFLEN/SKOGER     37
  3       MATS KORSBREKKE         SØRKEDALEN        37
    ANTALL SKYTTERE:  6
 
 






REKRUTT HOVEDSKYTING 30 SK.
PLASS  NAVN                                           LAG          SUM
--------------------------------------------------------------------------
  1       TINA RUUD OLSEN                     ASKER        30/18
  2       OLE ALEXANDER HANEVOLD  ASKER        21/6
  3       STIG MORTEN JOHANSEN          ASKER        18/5
  4       ROGER SØRHEIM NILSEN           ASKER        15/4
  5       OLE MARTIN SYDTANGEN         ASKER        6/1
 

ELDRE REKRUTT HOVEDSKYTING 30 SK.
PLASS  NAVN                                       LAG          SUM
-------------------------------------------------------------------------
  1       MARIUS MIKALSEN                 ASKER         30/23
  2       MARIUS ANDERSEN                ASKER         30/18
  3       KRISTINA VESTVEIT               ASKER         30/16
  4       TOR ARNE JUSTAD                  LIER             30/15
           ØYVIND KAASIN                     LIER             30/15
  6       AUDUN ROGNERUD                RØYKEN      28/10
  7       THOMAS CHRISTOFFERSEN   ASKER         27/14
 

JUNIOR HOVEDSKYTING 30 SK.
PLASS  NAVN                                  LAG                      SUM
----------------------------------------------------------------------------
  1       TONJE RUUD OLSEN            ASKER                 28/23
  2       KJETIL HAUG                        RIFLEN/SKOGER 28/20
  3       MATS KORSBREKKE            SØRKEDALEN    27/12
  4       PÅL BYRGIN                          RIFLEN/SKOGR  24/15
  5       HANS M. TYSLAND              LIER                     22/12
  6       JAN CHRISTEN SPIGSETH    ASKER                16/6