Til forsiden

Nyhetsarkiv
Resultater
Ungdomsgruppa
Ø-cup
Pokalskytinger
Terminliste

Informasjon
Klassesetting

Styret
Jegerinformasjon
Bli medlem?
Kart -finn banen


Mail til webansvarlig

Sist oppdatert:
16.06.2004 09:55

Asker skytterlag
Postboks 165
(Solliveien 90)
1371 Asker
66 79 40 43

Bankgiro:
1620.16.76855



ml-logo.gif (6032 bytes)

Premieliste Mesterskap kl R

1

Ole Anders Hagen

Ådal

42/8

Raufossmedalje

2

Vemund Skrutvold

Ådal

40/8

Ungdomsmedalje

3

Torbjørn Leer

Stjernen

40/5

Ungdomsmedalje

4

Hermod Slettemoen

Hovet og Hol

39/4

 

5

Anders Bryhn

Røyken

37/8

 

6

Tor Ari Känninen

Jondalen

37/4

 

7

Christoffer Andreassen

Asker

37/3

 

Premieliste Mesterskap kl ER

1

Thor Magnor Brath

Kongsberg

42/11

Raufossmedalje

eo 2

Kim Andre Lund

Jondalen

42/11

Ungdomsmedalje

eo 3

Joachim Tønnesen

Sem

42/10

Ungdomsmedalje

4

Roger S. Nilsen

Asker

42/9

 

5

Morten Bergesen

Jondalen

42/9

 

6

Ole Kristian Bryhn

Røyken

42/8

 

7

Hans Cr.Haarberg

Asker

42/8

 

8

Kjersti Kleven

Gol

41/8

 

9

Lars Gunnar Langaas

Sem

41/8

 

10

Guro Uglem

Jondalen

41/7

 

11

Siv Mari Vad

Sigdal

41/4

 

12

Vegard Kaasen

Lier

39/4

 

Premieliste Mesterskap kl J

1

Ola Victor Lofstad

Styrvoll

41/10

Raufossmedalje

2

Kristian Røed

Fiskum

41/9

Ungdomsmedalje

eo 3

Jørn S. Strandbråten

Stjernen

41/8

Ungdomsmedalje

eo 4

Ola Fosshaug

Flesberg

41/7

 

5

Guri Slettemoen

Hovet og Hol

41/3

 

6

Bjørn Olav Leer

Stjernen

40/7

 

7

Jørgen Jordet

Røyken

39/6

 

8

Tina Ruud Olsen

Asker

39/5

 

9

Stine Narverud

Kongsberg

38/6

 

Premieliste Mesterskap kl V65

1

Harald Døvle

Sem

41/11

Veteranmedalje

2

Kjell S. Jakobsen

Horten og Borre

41/9

 

3

Arne R. Eriksen

Røyken

39/3

 

4

Bjarne Halvorsen

Asker

38/6

 

5

Hermund Breivik

Ringerike

37/3

 

 

Premieliste Mesterskap kl V73

1

Tor O. Totland

Nes

42/10

Veteranmedalje

2

Helge Faret

Sande

40/6

 

Premieliste Mesterskap 2-5

eo 1

Rune Fekjan

Jondalen

(5)

42/1

Stjerne

eo 2

Halvor Kongsjorden

Rollag og Veggli

(5)

42/0

Gylt medalje

eo 3

Hans Kristian Wear

Styrvoll

(5)

41/0

Gylt medalje

eo 4

Terje Grøterud

Sigdal

(5)

41/0

Stjerne

5

Trond Kjøll

Ringerike

(5)

40/0

Stjerne

6

Engebret Mjøseng

Sigdal

(5)

40/0

Stjerne

7

Gjermund Sørum

Lier

(5)

40/0

Gylt medalje

8

Kjetil Myrset

Ringerike

(5)

40/0

Gylt medalje

9

Vidar Gaarder

Rollag og Veggli

(5)

40/0

Gylt medalje

10

Ann Kristin Årskog Vikhagen

Jondalen

(5)

40/0

Gylt medalje

11

Fredrik Fulsaas

Holmestrand og omegn

(5)

40/0

Gylt medalje

12

Jørn Vikhagen

Jondalen

(5)

39/0

 

13

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø

(5)

38/0

 

14

Trond Bergan

Jondalen

(5)

38/0

 

15

Gunnar Myrset

Ringerike

(4)

37/0

 

16

Gunnar Evje

Søndre Modum

(3)

37/0

 

17

Steinar Smeland

Røyken

(4)

37/0

 

18

Bente Grøterud

Sigdal

(5)

36/0

 

19

Glenn Pettersen

Nøtterø

(5)

34/0

 

20

Ivar Evje

Søndre Modum

(4)

33/0

 

Premieliste Mesterskap V55

1

Nils Årskog

Jondalen

38/0

Gylt Veteranmedalje

2

Olav Sørlie

Hovet og Hol

37/0

Sølv Veteranmedalje

3

Ole Anton Flugund

Våle

36/0

 

4

Knut Tore Eidal

Sigdal

24/0

 

Premieliste Sammenlagt Stang

1

Rune Fekjan

Jondalen

(5)

26

Gavepremie

2

Bjørn Håkedal

Nøtterø

(3)

22

 

3

Svein Langørgen

Røyken

(V55)

21

 

3

Tor Nystuen

Nøtterø

(5)

21

 

5

Bjørn Roar Hagavold

Stjernen

(4)

21

 

6

Svein Strandbråten

Stjernen

(5)

21

 

7

Leif Haviken

Søndre Modum

(4)

20

 

8

Hans Kristian Wear

Styrvoll

(5)

20

 

8

Hans Anders Kleven

Sigdal

(5)

20

 

10

Kristoffer Vad

Sigdal

(4)

19

 

10

Ivar Evje

Søndre Modum

(4)

19

 

12

Morten Eken

Søndre Modum

(5)

19

 

13

Jørn Ingole Srømsli

Kongsberg

(5)

18

 

13

Harald Tandberg

Søndre Modum

(4)

18

 

15

Øystein Bordvik

Kongsberg

(5)

17

 

16

Robert Gjølberg

Sem

(4)

17

 

16

Olav Sørlie

Hovet og Hol

(V55)

17

 

18

Anders H. Dahlman

Riflen/Skoger

(5)

16

 

19

Bjørn Enerud

Sande

(4)

16

 

20

Ole Anton Flugund

Våle

(V55)

16

 

20

Bjørn E. Hansen

Nøtterø

(5)

16

 

20

Fredrik Fulsaas

Holmestrand og omegn

(5)

16

 

23

Ole Jonny Finsrud

Sigdal

(4)

16

 

24

Sigurd Skarra

Fiskum

(3)

15

 

25

Håvard Lyngås

Søndre Modum

(3)

15

 

26

Knut Tore Eidal

Sigdal

(V55)

15

 

26

Ann Silje Vad

Sigdal

(3)

15

 

28

Emil Engen

Tønsberg

(J)

15

 

29

Kristian Røed

Fiskum

(J)

14

 

29

Haakon Fredrik Borgen

Fiskum

(3)

14

 

29

Gunnar Evje.

Søndre Modum

(J)

14

 

29

Jan Korsbrekke

Sørkedalen

(2)

14

 

29

Marius Mikalsen

Asker

(3)

14

 

34

Even Tråen

Rollag og Veggli

(5)

14

 

34

Tina Ruud Olsen

Asker

(J)

14

 

34

Stig Øivind Hovda

Torpo

(4)

14

 

37

Svein Kinander

Nøtterø

(V55)

14

 

38

Stine Narverud

Kongsberg

(J)

13

 

39

Hermund Breivik

Ringerike

(V65)

12

 

39

Mette Christiansen

Bærums

(4)

12

 

41

Torstein Sommerstad

Andebu

(4)

12

 

41

Espen Bekkevold

Eker

(4)

12

 

43

Bjarne Halvorsen

Asker

(V65)

11

 

43

David Davidsen

Sande

(2)

11

 

43

Preben N. Thorsby

Kongsberg

(J)

11

 

46

Jorunn Marie Vad

Sigdal

(4)

11

 

46

Tore Kinander

Nøtterø

(2)

11

 

46

Gjermund Sørum

Lier

(5)

11

 

49

Harald Holst

Eker

(4)

11

 

49

Halvar Kongsjorden

Rollag og Veggli

(5)

11

 

51

Glenn Pettersen

Nøtterø

(5)

10

 

51

Solfrid Fossly

Hovet og Hol

(1)

10

 

51

Trond M. Strøm

Eker

(2)

10

 

54

Henrik Ødegård

Tønsberg

(J)

10

 

55

Arild Lohrbauer

Bærums

(2)

9

 

56

Yngve Hjerpekjønn

Andebu

(2)

9

 

57

Jørgen Jordet

Røyken

(J)

9

 

57

Øyvind Kaasen

Lier

(3)

9

 

59

Anders Grøttum

Sørkedalen

(2)

9

 

60

Tor-Eivind Bjørnstad

Lier

(J)

9

 

61

Per Kåre Enger

Stjernen

(V55)

8

 

62

Kjell Evje

Søndre Modum

(2)

8

 

63

Joachim Bergan

Tønsberg

(J)

7

 

63

Thomas Benjaminsen

Sandar og Sandefjord

(J)

7

 

65

Ingar Eriksen

Bærums

(1)

6

 

66

Kristian Kjærås

Andebu

(J)

6

 

67

Keneth Hagstrøm

Sandar og Sandefjord

(J)

5

 

68

Arne Korsbrekke

Sørkedalen

(V55)

5

 

69

Ola Victor Lofstad

Styrvoll

(J)

1

 

70

Tore Davidsen

Sande

(J)

0

 

70

Arne Grøterud

Sigdal

(4)

0

 

Premieliste Sammenlagt felthurtig

1

Rune Fekjan

Jondalen

(5)

8.78

Gavepremie

2

Knut Sigurd Totland

Nes

(5)

9.26

 

3

Harald Tandberg

Søndre Modum

(4)

9.59

 

4

Olav Sørlie

Hovet og Hol

(V55)

9.64

 

5

Espen Bekkevold

Eker

(4)

9.69

 

6

Hans Kristian Wear

Styrvoll

(5)

9.73

 

7

Anders H. Dahlman

Riflen/Skoger

(5)

10.52

 

8

Gjermund Sørum

Lier

(5)

10.83

 

9

Bjørn Roar Hagavold

Stjernen

(4)

10.91

 

10

Even Tråen

Rollag og Veggli

(5)

11.11

 

11

Kristoffer Vad

Sigdal

(4)

11.43

 

12

Robert Gjølberg

Sem

(4)

11.53

 

13

Bjørn Håkedal

Nøtterø

(3)

11.71

 

14

Svein Strandbråten

Stjernen

(5)

11.76

 

15

Arne Grøterud

Sigdal

(4)

11.77

 

16

Harald Holst

Eker

(4)

11.99

 

17

Svein Langørgen

Røyken

(V55)

12.45

 

18

Fredrik Fulsaas

Holmestrand og omegn

(5)

12.91

 

19

Bjørn E. Hansen

Nøtterø

(5)

13.15

 

20

Terje Grøterud

Sigdal

(5)

13.19

 

21

Glenn Pettersen

Nøtterø

(5)

13.41

 

22

Gunnar Evje.

Søndre Modum

(J)

13.57

 

23

Knut Tore Eidal

Sigdal

(V55)

13.60

 

24

Morten Eken

Søndre Modum

(5)

13.63

 

25

Hans Anders Kleven

Sigdal

(5)

13.67

 

26

Ivar Evje

Søndre Modum

(4)

14.00

 

27

Jørn Ingole Srømsli

Kongsberg

(5)

14.22

 

28

Sigurd Skarra

Fiskum

(3)

14.39

 

29

Leif Haviken

Søndre Modum

(4)

14.66

 

30

Haakon Fredrik Borgen

Fiskum

(3)

14.83

 

31

Tor Nystuen

Nøtterø

(5)

15.64

 

32

Ellen N. Tråen

Rollag og Veggli

(5)

15.69

 

33

Svein Kinander

Nøtterø

(V55)

15.98

 

34

Håvard Lyngås

Søndre Modum

(3)

16.45

 

35

Kristian Røed

Fiskum

(J)

16.50

 

36

Per Kåre Enger

Stjernen

(V55)

17.09

 

37

Torstein Sommerstad

Andebu

(4)

17.51

 

38

Øystein Bordvik

Kongsberg

(5)

17.86

 

39

David Davidsen

Sande

(2)

18.32

 

40

Ole Jonny Finsrud

Sigdal

(4)

20.13

 

41

Arild Lohrbauer

Bærums

(2)

20.34

 

42

Solfrid Fossly

Hovet og Hol

(1)

20.46

 

43

Ingar Eriksen

Bærums

(1)

20.92

 

44

Hermund Breivik

Ringerike

(V65)

22.50

 

45

Jan Korsbrekke

Sørkedalen

(2)

22.63

 

46

Kjell Evje

Søndre Modum

(2)

22.97

 

47

Mette Christiansen

Bærums

(4)

23.79

 

48

Tina Ruud Olsen

Asker

(J)

24.74

 

49

Tor-Eivind Bjørnstad

Lier

(J)

26.11

 

50

Stine Narverud

Kongsberg

(J)

27.24

 

51

Arne Korsbrekke

Sørkedalen

(V55)

30.64

 

52

Bjarne Halvorsen

Asker

(V65)

31.60

 

53

Jorunn Marie Vad

Sigdal

(4)

99.00

 

53

Trond Bergan

Jondalen

(5)

99.00

 

53

Preben N. Thorsby

Kongsberg

(J)

99.00

 

53

Emil Engen

Tønsberg

(J)

99.00

 

53

Tore Davidsen

Sande

(J)

99.00

 

53

Kristian Kjærås

Andebu

(J)

99.00

 

53

Jørgen Jordet

Røyken

(J)

99.00

 

53

Ola Victor Lofstad

Styrvoll

(J)

99.00

 

53

Anders Grøttum

Sørkedalen

(2)

99.00

 

53

Tore Kinander

Nøtterø

(2)

99.00

 

53

Yngve Hjerpekjønn

Andebu

(2)

99.00

 

53

Kenneth Hagstrøm

Sandar og Sandefjord

(J)

99.00

 

53

Ole Anton Flugund

Våle

(V55)

99.00

 

53

Thomas Benjaminsen

Sandar og Sandefjord

(J)

99.00

 

53

Joachim Bergan

Tønsberg

(J)

99.00

 

53

Henrik Ødegård

Tønsberg

(J)

99.00

 

53

Marius Mikalsen

Asker

(3)

99.00

 

R 30 skudd

1

Ole Anders Hagen

Ådal

30/19

Gjenstand

2

Torbjørn Leer

Stjernen

30/17

Gjenstand

3

Hermod Slettemoen

Hovet og Hol

30/15

Gjenstand

4

Vemund Skrutvold

Ådal

28/14

Gjenstand

5

Tor Ari Känninen

Jondalen

28/14

Gjenstand

6

Anders Bryhn

Røyken

25/19

Gjenstand

7

Christoffer Andreassen

Asker

25/14

 

8

Mats Karppinen

Slagen

24/12

 

9

Aleksander Husa

Asker

22/15

 

10

Kristoffer Skjelland

Andebu

22/6

 

11

Henrik Engen

Tønsberg

21/8

 

12

Andreas Helland

Sandar og Sandefjord

20/8

 

13

Aina S.Nilsen

Asker

18/9

 

14

Aksel S. Melby

Asker

18/6

 

15

Ola Narverud

Kongsberg

17/4

 

16

Christoffer Frost

Nøtterø

12/3

 

ER 30 skudd

1

Thor Magnor Brath

Kongsberg

30/29

Gjenstand

2

Roger S. Nilsen

Asker

30/23

Gjenstand

3

Kim Andre Lund

Jondalen

30/23

Gjenstand

4

Ole Kristian Bryhn

Røyken

30/22

Gjenstand

5

Hans Cr.Haarberg

Asker

30/21

Gjenstand

6

Morten Bergesen

Jondalen

30/20

Gjenstand

7

Joachim Tønnesen

Sem

30/19

Gjenstand

8

Vegard Kaasen

Lier

30/16

Gjenstand

9

Lars Gunnar Langaas

Sem

30/15

Gjenstand

10

Siv Mari Vad

Sigdal

29/21

Gjenstand

11

Per Hammersbøen

Hovet og Hol

29/19

Gjenstand

12

Guro Uglem

Jondalen

29/18

 

13

Kjersti Kleven

Gol

29/15

 

14

Vegard Hølen

Sigdal

27/18

 

15

Steffen Hauge Solli

Ådal

27/15

 

16

Baard Askildt

Hovet og Hol

27/14

 

17

Rune Lio

Ødegården

27/10

 

18

Tina L. Ingeland

Ådal

25/6

 

19

Ingunn Aarvelta

Rollag og Veggli

24/7

 

20

Gjøran Flaatten

Styrvoll

23/12

 

21

Marthe Karppinen

Slagen

23/11

 

22

Torbjørn N. Sletvold

Sande

23/11

 

23

Bjørn Frederik Petersson

Asker

22/8

 

24

Anders Bjarkøy

Ringerike

22/7

 

25

Mari Åmellem Brøto

Gol

19/9

 

26

Thomas Karlsen

Nøtterø

16/4

 

27

Kristoffer Davidsen

Sande

15/5

 

28

Tor Einar Hassel

Fiskum

13/5

 

29

Stian Oftedal

Asker

1/0

 

30

Chris Auan Bjørnsen

Slagen

0/0

 

30

Thomas Audenhus

Asker

0/0

 

J 30 skudd

1

Kristian Røed

Fiskum

30/21

Gjenstand

2

Jørn S. Strandbråten

Stjernen

30/20

Gjenstand

3

Tina Ruud Olsen

Asker

29/21

Gjenstand

4

Bjørn Olav Leer

Stjernen

29/19

Gjenstand

5

Ola Fosshaug

Flesberg

29/18

Gjenstand

6

Ola Victor Lofstad

Styrvoll

29/14

Gjenstand

7

Guri Slettemoen

Hovet og Hol

29/11

Gjenstand

8

Ole Aleksander Hanevold

Asker

28/19

Gjenstand

9

Stine Narverud

Kongsberg

28/12

Gjenstand

10

Jørgen Jordet

Røyken

28/12

Gjenstand

11

Marthe B. Teksle

Rollag og Veggli

27/18

Gjenstand

12

Marianne Stigen

Gol

27/16

Gjenstand

13

Stig Hølen

Sigdal

27/15

 

14

Pernille Karppinen

Slagen

27/13

 

15

Synne Nørstegård Tråen

Rollag og Veggli

26/21

 

16

Tonje Uglem

Jondalen

26/19

 

17

Sveinung Warloff

Fiskum

26/13

 

18

Isabelle Bergesen

Jondalen

26/13

 

19

Robert Rugland

Flesberg

26/11

 

20

Lars Oftedal

Asker

25/14

 

21

Thea Haviken

Søndre Modum

25/12

 

22

Preben N. Thorsby

Kongsberg

25/9

 

23

June Kvål

Sem

25/9

 

24

Kristian Kjærås

Andebu

25/7

 

25

Thomas Benjaminsen

Sandar og Sandefjord

24/14

 

26

Henrik Ødegård

Tønsberg

24/12

 

27

Henrik Bergene Hansen

Andebu

24/11

 

28

Tore Davidsen

Sande

23/8

 

29

Emil Engen

Tønsberg

21/5

 

30

Sølve Bogen

Fiskum

19/6

 

31

Kristian Edland

Nøtterø

19/5

 

32

Keneth Hagstrøm

Sandar og Sandefjord

18/7

 

33

Tor Eivind Bjørnstad

Lier

15/3

 

34

Joakim Bergan

Tønsberg

15/3

 

V65 30 skudd

1

Arne R. Eriksen

Røyken

30/21

Gjenstand

2

Harald Døvle

Sem

29/23

Gjenstand

3

Kjell S. Jakobsen

Horten og Borre

29/14

Gjenstand

4

Harald Bråten

Hadding

27/14

 

5

Bjarne Halvorsen

Asker

27/11

 

6

Hermund Breivik

Ringerike

27/8

 

7

Lorents Holm

Våle

25/11

 

8

Magne Gammelseter

Ringerike

24/7

 

V73 30 skudd

1

Tor O. Totland

Nes

30/19

Gjenstand

2

Helge Faret

Sande

29/13

Gjenstand

3

Svein Reneflot

Røyken

26/12

 

4

Tryggve Nesdal

Ringerike

24/12

 

1 30 skudd

1

Ulla S. Kolbjørnsrud

Stjernen

17/5

Gjenstand

2

Ingar Eriksen

Bærums

15/3

 

3

Solfrid Fossly

Hovet og Hol

14/7

 

2 30 skudd

1

Tore Kinander

Nøtterø

27/8

Gjenstand

2

Trond M. Strøm

Eker

26/11

Gjenstand

3

Odd Jordet

Røyken

22/6

Gjenstand

4

Arild Lohrbauer

Bærums

21/8

Gjenstand

5

Jan Korsbrekke

Sørkedalen

20/9

 

6

Anders Grøttum

Sørkedalen

19/6

 

7

Kjell Evje

Søndre Modum

18/5

 

8

Yngve Hjerpekjønn

Andebu

17/6

 

9

Olav Svartdal

Ringerike

17/4

 

10

Bjørn Kristian Solberg

Hvarnes

15/6

 

11

David Davidsen

Sande

13/7

 

3 30 skudd

1

Gunnar Evje

Søndre Modum

28/12

Gjenstand

2

Haakon Fredrik Borgen

Fiskum

27/13

Gjenstand

3

Håvard Lyngås

Søndre Modum

26/11

Gjenstand

4

Marius Mikalsen

Asker

24/11

Gjenstand

5

Ann Silje Vad

Sigdal

24/6

 

6

Bjørn Håkedal

Nøtterø

24/4

 

7

Torbjørn Haugen

Bærums

22/5

 

8

Øyvind Kaasen

Lier

21/12

 

9

Torodd Eriksen

Horten og Borre

21/6

 

10

Sigurd Skarra

Fiskum

17/5

 

11

Jostein Støen

Ringerike

16/3

 

12

Oscar Dahlman

Riflen/Skoger

11/4

 

4 30 skudd

1

Gunnar Myrset

Ringerike

29/12

Gjenstand

2

Ivar Evje

Søndre Modum

28/14

Gjenstand

3

Steinar Smeland

Røyken

28/10

Gjenstand

4

Harald Tandberg

Søndre Modum

27/13

Gjenstand

5

Espen Bekkevold

Eker

26/14

Gjenstand

6

Aslak Aabø

Stjernen

26/8

Gjenstand

7

Trond V. Jakobsen

Horten og Borre

26/6

Gjenstand

8

Bjørn Roar Hagavold

Stjernen

25/15

Gjenstand

9

Morten Solli

Styrvoll

25/14

Gjenstand

10

Harald Holst

Eker

25/13

 

11

Ole Jonny Finsrud

Sigdal

25/13

 

12

Leif Haviken

Søndre Modum

25/12

 

13

Robert Gjølberg

Sem

25/10

 

14

Kristoffer Vad

Sigdal

24/10

 

15

Otto Myrvold

Nordre Modum

23/6

 

16

Kristina Vestveit

Asker

22/7

 

17

Jorunn Marie Vad

Sigdal

21/10

 

18

Bjørn Enerud

Sande

20/11

 

19

Arne Grøterud

Sigdal

20/5

 

20

Erik Bakke

Eker

19/11

 

21

Stig Hovda

Torpo

19/7

 

22

Anne Guri Hodnungseth

Ødegården

18/6

 

23

Torstein Sommerstad

Andebu

17/7

 

24

Ulf Svensson

Bærums

17/3

 

25

Mette Christiansen

Bærums

16/8

 

26

Øystein Halle

Asker

0/0

 

5 30 skudd

1

Hans Kristian Wear

Styrvoll

30/21

Gjenstand

2

Bente Grøterud

Sigdal

30/20

Gjenstand

3

Engebret Mjøseng

Sigdal

30/19

Gjenstand

4

Gjermund Sørum

Lier

30/17

Gjenstand

5

Rune Fekjan

Jondalen

30/15

Gjenstand

6

Halvor Kongsjorden

Rollag og Veggli

30/12

Gjenstand

7

Vidar Gaarder

Rollag og Veggli

29/17

Gjenstand

8

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø

29/16

Gjenstand

9

Terje Grøterud

Sigdal

29/16

Gjenstand

10

Trond Kjøll

Ringerike

29/13

Gjenstand

11

Fredrik Fulsaas

Holmestrand og omegn

29/12

Gjenstand

12

Kjetil Myrset

Ringerike

29/10

 

13

Ann Kristin Årskog Vikhagen

Jondalen

28/18

 

14

Trond Bergan

Jondalen

28/16

 

15

Jørn Vikhagen

Jondalen

28/15

 

16

Glenn Pettersen

Nøtterø

28/11

 

17

Morten Eken

Søndre Modum

27/14

 

18

Even Tråen

Rollag og Veggli

27/12

 

19

Knut Sigurd Totland

Nes

27/9

 

20

Hans Anders Kleven

Sigdal

26/16

 

21

Lars Jødahl

Jondalen

26/14

 

22

Tor J. Nystuen

Nøtterø

26/13

 

23

Kjell Flesaker

Fiskum

26/10

 

24

Jørn Ingolf Strømsli

Kongsberg

26/8

 

25

Svein Strandbråten

Stjernen

24/10

 

26

Marit Løken

Hovet og Hol

24/10

 

27

Knut Bråthen

Kongsberg

24/8

 

28

Erling Grøterud

Sigdal

24/6

 

29

Viggo Hanssen

Fiskum

23/7

 

30

Øystein Bordvik

Kongsberg

22/4

 

31

Anders H. Dahlman

Riflen/Skoger

19/10

 

32

Ellen N. Tråen

Rollag og Veggli

18/6

 

33

Roar Thorsby

Kongsberg

17/10

 

V55 30 skudd

1

Nils Årskog

Jondalen

28/18

Gjenstand

2

Ole Anton Flugund

Våle

27/11

Gjenstand

3

Olav Sørlie

Hovet og Hol

27/4

Gjenstand

4

Per Kåre Enger

Stjernen

24/13

Gjenstand

5

Knut Tore Eidal

Sigdal

23/10

Gjenstand

6

Svein Kinander

Nøtterø

22/7

 

7

Aage Hvarnes

Hvarnes

21/9

 

8

Arne Korsbrekke

Sørkedalen

21/5

 

9

Svein Langørgen

Røyken

20/7

 

10

Per Thorsby

Styrvoll

20/6

 

11

Jan Winger

Tyristrand

19/7

 

12

Asbjørn Lien

Riflen/Skoger

15/5

 

13

Helge Grøttum

Sørkedalen

13/5

 

J Stang

1

Emil Engen

Tønsberg

15

Gjenstand

2

Kristian Røed

Fiskum

14

Gjenstand

2

Gunnar Evje.

Søndre Modum

14

Gjenstand

4

Tina Ruud Olsen

Asker

14

Gjenstand

5

Stine Narverud

Kongsberg

13

Gjenstand

6

Preben N. Thorsby

Kongsberg

11

 

7

Henrik Ødegård

Tønsberg

10

 

8

Jørgen Jordet

Røyken

9

 

9

Tor-Eivind Bjørnstad

Lier

9

 

10

Joachim Bergan

Tønsberg

7

 

10

Thomas Benjaminsen

Sandar og Sandefjord

7

 

12

Kristian Kjærås

Andebu

6

 

13

Keneth Hagstrøm

Sandar og Sandefjord

5

 

14

Ola Victor Lofstad

Styrvoll

1

 

15

Tore Davidsen

Sande

0

 

V65 Stang

1

Hermund Breivik

Ringerike

12

Gjenstand

2

Bjarne Halvorsen

Asker

11

 

1 Stang

1

Solfrid Fossly

Hovet og Hol

10

Gjenstand

2

Ingar Eriksen

Bærums

6

 

2 Stang

1

Jan Korsbrekke

Sørkedalen

14

Gjenstand

2

David Davidsen

Sande

11

Gjenstand

3

Tore Kinander

Nøtterø

11

Gjenstand

4

Trond M. Strøm

Eker

10

 

5

Arild Lohrbauer

Bærums

9

 

6

Yngve Hjerpekjønn

Andebu

9

 

7

Anders Grøttum

Sørkedalen

9

 

8

Kjell Evje

Søndre Modum

8

 

3 Stang

1

Bjørn Håkedal

Nøtterø

22

Gjenstand

2

Sigurd Skarra

Fiskum

15

Gjenstand

3

Håvard Lyngås

Søndre Modum

15

Gjenstand

4

Ann Silje Vad

Sigdal

15

 

5

Haakon Fredrik Borgen

Fiskum

14

 

5

Marius Mikalsen

Asker

14

 

7

Øyvind Kaasen

Lier

9

 

4 Stang

1

Bjørn Roar Hagavold

Stjernen

21

Gjenstand

2

Leif Haviken

Søndre Modum

20

Gjenstand

3

Kristoffer Vad

Sigdal

19

Gjenstand

3

Ivar Evje

Søndre Modum

19

Gjenstand

5

Harald Tandberg

Søndre Modum

18

Gjenstand

6

Robert Gjølberg

Sem

17

 

7

Bjørn Enerud

Sande

16

 

8

Ole Jonny Finsrud

Sigdal

16

 

9

Stig Øivind Hovda

Torpo

14

 

10

Mette Christiansen

Bærums

12

 

11

Torstein Sommerstad

Andebu

12

 

11

Espen Bekkevold

Eker

12

 

13

Jorunn Marie Vad

Sigdal

11

 

14

Harald Holst

Eker

11

 

15

Arne Grøterud

Sigdal

0

 

5 Stang

1

Rune Fekjan

Jondalen

26

Gjenstand

2

Tor Nystuen

Nøtterø

21

Gjenstand

3

Svein Strandbråten

Stjernen

21

Gjenstand

4

Hans Kristian Wear

Styrvoll

20

Gjenstand

4

Hans Anders Kleven

Sigdal

20

Gjenstand

6

Morten Eken

Søndre Modum

19

 

7

Jørn Ingole Srømsli

Kongsberg

18

 

8

Øystein Bordvik

Kongsberg

17

 

9

Anders H. Dahlman

Riflen/Skoger

16

 

10

Bjørn E. Hansen

Nøtterø

16

 

10

Fredrik Fulsaas

Holmestrand og omegn

16

 

12

Even Tråen

Rollag og Veggli

14

 

13

Gjermund Sørum

Lier

11

 

14

Halvar Kongsjorden

Rollag og Veggli

11

 

15

Glenn Pettersen

Nøtterø

10

 

V55 Stang

1

Svein Langørgen

Røyken

21

Gjenstand

2

Olav Sørlie

Hovet og Hol

17

Gjenstand

3

Ole Anton Flugund

Våle

16

Gjenstand

4

Knut Tore Eidal

Sigdal

15

 

5

Svein Kinander

Nøtterø

14

 

6

Per Kåre Enger

Stjernen

8

 

7

Arne Korsbrekke

Sørkedalen

5

 

J Felthurtig

1

Gunnar Evje.

Søndre Modum

13.57

Gjenstand

2

Kristian Røed

Fiskum

16.50

Gjenstand

3

Tina Ruud Olsen

Asker

24.74

Gjenstand

4

Tor-Eivind Bjørnstad

Lier

26.11

Gjenstand

5

Stine Narverud

Kongsberg

27.24

Gjenstand

6

Kristian Kjærås

Andebu

99.00

 

6

Emil Engen

Tønsberg

99.00

 

6

Henrik Ødegård

Tønsberg

99.00

 

6

Ola Victor Lofstad

Styrvoll

99.00

 

6

Tore Davidsen

Sande

99.00

 

6

Preben N. Thorsby

Kongsberg

99.00

 

6

Kenneth Hagstrøm

Sandar og Sandefjord

99.00

 

6

Jørgen Jordet

Røyken

99.00

 

6

Thomas Benjaminsen

Sandar og Sandefjord

99.00

 

6

Joachim Bergan

Tønsberg

99.00

 

V65 Felthurtig

1

Hermund Breivik

Ringerike

22.50

Gjenstand

2

Bjarne Halvorsen

Asker

31.60

 

1 Felthurtig

1

Solfrid Fossly

Hovet og Hol

20.46

Gjenstand

2

Ingar Eriksen

Bærums

20.92

 

2 Felthurtig

1

David Davidsen

Sande

18.32

Gjenstand

2

Arild Lohrbauer

Bærums

20.34

Gjenstand

3

Jan Korsbrekke

Sørkedalen

22.63

Gjenstand

4

Kjell Evje

Søndre Modum

22.97

 

5

Yngve Hjerpekjønn

Andebu

99.00

 

5

Anders Grøttum

Sørkedalen

99.00

 

5

Tore Kinander

Nøtterø

99.00

 

3 Felthurtig

1

Bjørn Håkedal

Nøtterø

11.71

Gjenstand

2

Sigurd Skarra

Fiskum

14.39

Gjenstand

3

Haakon Fredrik Borgen

Fiskum

14.83

 

4

Håvard Lyngås

Søndre Modum

16.45

 

5

Marius Mikalsen

Asker

99.00

 

4 Felthurtig

1

Harald Tandberg

Søndre Modum

9.59

Gjenstand

2

Espen Bekkevold

Eker

9.69

Gjenstand

3

Bjørn Roar Hagavold

Stjernen

10.91

Gjenstand

4

Kristoffer Vad

Sigdal

11.43

Gjenstand

5

Robert Gjølberg

Sem

11.53

Gjenstand

6

Arne Grøterud

Sigdal

11.77

 

7

Harald Holst

Eker

11.99

 

8

Ivar Evje

Søndre Modum

14.00

 

9

Leif Haviken

Søndre Modum

14.66

 

10

Torstein Sommerstad

Andebu

17.51

 

11

Ole Jonny Finsrud

Sigdal

20.13

 

12

Mette Christiansen

Bærums

23.79

 

13

Jorunn Marie Vad

Sigdal

99.00

 

5 Felthurtig

1

Rune Fekjan

Jondalen

8.78

Gjenstand

2

Knut Sigurd Totland

Nes

9.26

Gjenstand

3

Hans Kristian Wear

Styrvoll

9.73

Gjenstand

4

Anders H. Dahlman

Riflen/Skoger

10.52

Gjenstand

5

Gjermund Sørum

Lier

10.83

Gjenstand

6

Even Tråen

Rollag og Veggli

11.11

Gjenstand

7

Svein Strandbråten

Stjernen

11.76

 

8

Fredrik Fulsaas

Holmestrand og omegn

12.91

 

9

Bjørn E. Hansen

Nøtterø

13.15

 

10

Terje Grøterud

Sigdal

13.19

 

11

Glenn Pettersen

Nøtterø

13.41

 

12

Morten Eken

Søndre Modum

13.63

 

13

Hans Anders Kleven

Sigdal

13.67

 

14

Jørn Ingole Srømsli

Kongsberg

14.22

 

15

Tor Nystuen

Nøtterø

15.64

 

16

Ellen N. Tråen

Rollag og Veggli

15.69

 

17

Øystein Bordvik

Kongsberg

17.86

 

18

Trond Bergan

Jondalen

99.00

 

V55 Felthurtig

1

Olav Sørlie

Hovet og Hol

9.64

Gjenstand

2

Svein Langørgen

Røyken

12.45

Gjenstand

3

Knut Tore Eidal

Sigdal

13.60

Gjenstand

4

Svein Kinander

Nøtterø

15.98

 

5

Per Kåre Enger

Stjernen

17.09

 

6

Arne Korsbrekke

Sørkedalen

30.64

 

7

Ole Anton Flugund

Våle

99.00

 

Lagskyting Lagskyting Samlag

 

1

Ringerike

147/80

 

 

Bente Grøterud (5)

30/20

 

 

Engebret Mjøseng (5)

30/19

 

 

Terje Grøterud (5)

29/16

 

 

Trond Kjøll (5)

29/13

 

 

Gunnar Myrset (4)

29/12

 

 

2

Numedal

145/80

 

 

Rune Fekjan (5)

30/15

 

 

Halvor Kongsjorden (5)

30/12

 

 

Vidar Gaarder (5)

29/17

 

 

Nils Årskog (V55)

28/18

 

 

Ann Kristin Årskog Vikhagen (5)

28/18

 

 

3

Vestfold

143/71

 

 

Hans Kristian Wear (5)

30/21

 

 

Bjørn Egil Hansen (5)

29/16

 

 

Fredrik Fulsaas (5)

29/12

 

 

Glenn Pettersen (5)

28/11

 

 

Ole Anton Flugund (V55)

27/11

 

 

4

Drammen

126/51

 

 

Gjermund Sørum (5)

30/17

 

 

Steinar Smeland (4)

28/10

 

 

Marius Mikalsen (3)

24/11

 

 

Kristina Vestveit (4)

22/7

 

 

Odd Jordet (2)

22/6

 

 

5

Hallingdal

115/36

 

 

Knut Sigurd Totland (5)

27/9

 

 

Olav Sørlie (V55)

27/4

 

 

Marit Løken (5)

24/10

 

 

Stig Hovda (4)

19/7

 

 

Anne Guri Hodnungseth (4)

18/6

 

         

Lagskyting Lagskyting senior

 

1

Ringerike

87/35

 

 

Kjetil Myrset (5)

29/10

 

 

Gunnar Myrset (4)

29/12

 

 

Trond Kjøll (5)

29/13

 

 

2

Jondalen

86/48

 

 

Ann Kristin Årskog Vikhagen (5)

28/18

 

 

Jørn Vikhagen (5)

28/15

 

 

Rune Fekjan (5)

30/15

 

 

3

Sigdal

84/48

 

 

Engebret Mjøseng (5)

30/19

 

 

Terje Grøterud (5)

29/16

 

 

Ole Jonny Finsrud (4)

25/13

 

 

4

Søndre Modum

79/39

 

 

Harald Tandberg (4)

27/13

 

 

Leif Haviken (4)

25/12

 

 

Morten Eken (5)

27/14

 

 

5

Nøtterø

79/23

 

 

Tore Kinander (2)

27/8

 

 

Bjørn Håkedal (3)

24/4

 

 

Glenn Pettersen (5)

28/11

 

 

6

Rollag og Veggli

77/35

 

 

Vidar Gaarder (5)

29/17

 

 

Ellen N. Tråen (5)

18/6

 

 

Halvor Kongsjorden (5)

30/12

 

 

7

Styrvoll

75/41

 

 

Per Thorsby (V55)

20/6

 

 

Morten Solli (4)

25/14

 

 

Hans Kristian Wear (5)

30/21

 

 

8

Stjernen

75/33

 

 

Bjørn Roar Hagavold (4)

25/15

 

 

Svein Strandbråten (5)

24/10

 

 

Aslak Aabø (4)

26/8

 

         

Lagskyting Lagskyting junior/rekrutt

 

1

Asker

89/65

 

 

Roger S. Nilsen (ER)

30/23

 

 

Hans Cr.Haarberg (ER)

30/21

 

 

Tina Ruud Olsen (J)

29/21

 

 

2

Stjernen

89/56

 

 

Jørn S. Strandbråten (J)

30/20

 

 

Torbjørn Leer (R)

30/17

 

 

Bjørn Olav Leer (J)

29/19

 

 

3

Hovet og Hol

88/45

 

 

Hermod Slettemoen (R)

30/15

 

 

Per Hammersbøen (ER)

29/19

 

 

Guri Slettemoen (J)

29/11

 

 

4

Jondalen

86/62

 

 

Kim Andre Lund (ER)

30/23

 

 

Morten Bergesen (ER)

30/20

 

 

Tonje Uglem (J)

26/19

 

 

5

Sem

85/43

 

 

Joachim Tønnesen (ER)

30/19

 

 

Lars Gunnar Langaas (ER)

30/15

 

 

June Kvål (J)

25/9

 

 

6

Sigdal

83/54

 

 

Siv Mari Vad (ER)

29/21

 

 

Vegard Hølen (ER)

27/18

 

 

Stig Hølen (J)

27/15

 

 

7

Røyken

83/53

 

 

Ole Kristian Bryhn (ER)

30/22

 

 

Jørgen Jordet (J)

28/12

 

 

Anders Bryhn (R)

25/19

 

 

8

Kongsberg

83/50

 

 

Thor Magnor Brath (ER)

30/29

 

 

Stine Narverud (J)

28/12

 

 

Preben N. Thorsby (J)

25/9

 

 

9

Rollag og Veggli

77/46

 

 

Marthe B. Teksle (J)

27/18

 

 

Synne Nørstegård Tråen (J)

26/21

 

 

Ingunn Aarvelta (ER)

24/7

 

 

10

Fiskum

75/40

 

 

Kristian Røed (J)

30/21

 

 

Sveinung Warloff (J)

26/13

 

 

Sølve Bogen (J)

19/6

 

 

11

Gol

75/40

 

 

Kjersti Kleven (ER)

29/15

 

 

Marianne Stigen (J)

27/16

 

 

Mari Åmellem Brøto (ER)

19/9

 

 

12

Slagen

74/36

 

 

Pernille Karppinen (J)

27/13

 

 

Mats Karppinen (R)

24/12

 

 

Marthe Karppinen (ER)

23/11

 

 

13

Andebu

71/24

 

 

Kristian Kjærås (J)

25/7

 

 

Henrik Bergene Hansen (J)

24/11

 

 

Kristoffer Skjelland (R)

22/6

 

 

14

Tønsberg

66/25

 

 

Henrik Ødegård (J)

24/12

 

 

Henrik Engen (R)

21/8

 

 

Emil Engen (J)

21/5

 

 

15

Sandar og Sandefjord

62/29

 

 

Thomas Benjaminsen (J)

24/14

 

 

Andreas Helland (R)

20/8

 

 

Keneth Hagstrøm (J)

18/7

 

 

16

Sande

61/24

 

 

Torbjørn N. Sletvold (ER)

23/11

 

 

Tore Davidsen (J)

23/8

 

 

Kristoffer Davidsen (ER)

15/5

 

 

17

Ådal

58/33

 

 

Ole Anders Hagen (R)

30/19

 

 

Vemund Skrutvold (R)

28/14

 

 

 

 

 

 

18

Flesberg

55/29

 

 

Ola Fosshaug (J)

29/18

 

 

Robert Rugland (J)

26/11

 

 

 

 

 

 

19

Styrvoll

52/26

 

 

Ola Victor Lofstad (J)

29/14

 

 

Gjøran Flaatten (ER)

23/12

 

 

 

 

 

 

20

Nøtterø

47/12

 

 

Kristian Edland (J)

19/5

 

 

Thomas Karlsen (ER)

16/4

 

 

Christoffer Frost (R)

12/3

 

 

21

Lier

45/19

 

 

Vegard Kaasen (ER)

30/16

 

 

Tor Eivind Bjørnstad (J)

15/3

 

 

 

 

 

 

22

Ødegården

27/10

 

 

Rune Lio (ER)

27/10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

Søndre Modum

25/12

 

 

Thea Haviken (J)

25/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24

Ringerike

22/7

 

 

Anders Bjarkøy (ER)

22/7