Til forsiden

Nyhetsarkiv
Resultater
Ungdomsgruppa
Ø-cup
Pokalskytinger
Terminliste

Informasjon
Klassesetting 

Styret
Jegerinformasjon
Bli medlem?
Kart - finn banen


Mail til webansvarlig

Sist oppdatert:
03.12.2005 19:31

Asker skytterlag
Postboks 165
(Solliveien 90)
1371 Asker
66 79 40 43

Bankgiro:
1620.16.76855



ml-logo.gif (6032 bytes)

Samlagsmesterskap bane 2004

14.-15. august ble det avholdt samlagsmesterskap i Sørkedalen.

Resultater (ikke komplett):

Rekrutt:
1. Aksel Skauge Mellbye, Asker 340
2. Torbjørn Larsen, Riflen/Skoger 339
3. Aleksander Husa, Asker 333
4. Aina S. Olsen, Asker 332

Eldre rekrutt:
1. Ole Chr. Bryhn, Røyken 350
2. Ole Martin S. Stenseth, Asker 349
3. Roger Nilsen, Asker 348
4. Kristoffer Davidsen, Sande 346
5. Hans Chr. Haarberg, Asker 345
6. Torbjørn Nilsen Sletvold, Sande 345
7. Thomas Audunhus, Asker 342

Junior:
1. Tina R. Olsen, Asker 345
2. Tore Davidsen, Sande 345 e.o.
3. Tor Eivind Bjørnstad, Lier 345 e.o.
4. Ole Alexander Hanevold, Asker 342

V-65:
1. Bjarne Halvorsen, Asker 346
2. Eirik Bjelde, Røyken 344
3. Arne R. Eriksen, Røyken 344

Klasse 2-5:
1. Gjermund Sørum, Lier 346
2. Kristina Vestveit, Asker 343
3. Trine Teien, Sande 340
4. Hans Martin Tysland, Sande 336
5. Otto Bryhn, Røyken 335
6. Ingar Sørum, Lier 333
7. Ivar Fjeldberg, Asker 332
8. Marius Mikalsen, Asker 331
8. Tonje R. Olsen, Asker 331
8. Anders H. Dahlman, Riflen/Skoger, 331
11. Nils O. Knutsen, Bærums 329
11. Kjell Hjortnes, Asker 329
...
15. Roar Karlsen, Asker 325
18. Gunnar Orre, Asker 324
22. Eivind Garås, Asker 320

Aspirant:
Matias Eriksen, Sørkedalen 234
Kristoffer Hanevold, Asker 229
Matias Grøttum, Sørkedalen 222
Odin E. Karlsen, Sørkedalen 222
Lene S. Nilsen, Asker 218
Martin Grøttum, Sørkedalen 196


Lagskyting 100 meter:
1. Asker 296
Roger S. Nilsen 100
Hans Chr. Haarberg 99
Tina R. Olsen 97
2. Sande 296
3. Lier 295
4. Asker 294
Thomas Audunhus 97
Ole Martin Stenseth 99
Ole Alxander Hanevold 98

Lagskyting 200 meter:
1. Lier 290
2. Asker 287
Ivar Fjeldberg 94
Tonje R. Olsen 93
Kristina Vestveit 100
3. Sande 279

Stangskyting:
1. Bjørn Holmboe, Sande 22
2. Marius Mikalsen, Asker 21
3. Anders H. Dahlmann, Riflen/Skoger 21
4. Otto Bryhn, Røyken 21
5. Eivind Garås, Asker 20
5. Ivar Fjeldberg, Asker 20

 

 

 

 

 

 

 

 


Lagvinnere: Roger, Tina og Hans Christian.