Til forsiden

Nyhetsarkiv
Resultater
Ungdomsgruppa
Ø-cup
Pokalskytinger
Terminliste

Informasjon
Klassesetting

Styret
Jegerinformasjon
Bli medlem?
Kart -finn banen


Mail til webansvarlig

Sist oppdatert: 280604


Asker skytterlag
Postboks 165
(Solliveien 90)
1371 Asker
66 79 40 43

Bankgiro:
1620.16.76855



ml-logo.gif (6032 bytes)

Drammen skyttersamlag Samlagstevnet i felt 4/3-2001

Mesterskap Hovedskyting
Klasse: kl. 2-5 + V-55:
1. Otto Bryhn Røyken 42/8
2. Erling Flateby Asker 41/8
3. Ivar Fjeldberg Asker 39/5
Antall skyttere: 30

Klasse: Rekrutt
1. Ole Kr. Bryhn Røyken 39/5 Raufossmed.
2. Ole A. Hanevold Asker 38/6 Ungdomsmed.
3. Susanne Lein Asker 27/2

Antall skyttere: 10

Klasse: E.rekrutt
1. Kristina Vestveit Asker 42/5 Raufossmed.
2. Marius Mikalsen Asker 41/9 Ungdomsmed.
3. Tor Arne Justad Lier 41/8

Antall skyttere: 9

Klasse: Junior
1. Mats Korsbrekke Sørkedalen 39/5 Raufossmed.
2. Øyvind Kåsin Lier 38/6 Ungdomsmed.
3. Jan Chr. Spigseth Asker 38/6 Ungdomsmed.
Antall skyttere: 6

Klasse: V-65
1. Arne Eriksen Røyken 38/3
2. Kjell Kjos Røyken 35/4
Antall skyttere: 2

Klasse: V-73
1. Svein Reneflot Røyken 41/6
2. Finn Flater R/S 39/5
Antall skyttere: 2

Klasse: V-55
1. Svein Langørgen Røyken 33/2
2. Jørn Sæterdal Røyken 24/1
Antall skyttere: 3

 

Vandre pokaler:
NOR pokalen Lagskyting R/ER/ 2 X J
1. Asker Jan Chr. Spigseth 28/17 Jon Erik Tysseland 21/6 Kristina Vestveit 30/20 79/43

Lagskyting R/ER/J
1. Asker Kristina Vestveit 30/20 Marius Mikalsen 29/22 Jan Chr. Spigseth 28/17 87/59

Lagskyting Kl. 1-5 + V-55
1. Røyken Otto Bryhn 30/11 Kristi Transeth 28/10 Svein Langørgen 25/6 83/27

Vinner av 30-skudden
Otto Bryhn 30/11

Feltpokal T. Paulsen til minne
Otto Bryhn 30/11
























Klasse: Aspirant:
Thomas Audunhus Asker 28/15 Gavepr.
Erik Sandvik Asker 25/11 Gavepr.
Aina S. Nilsen Asker 4/0 Gavepr.
Kristoffer Davidsen Sande 5/0 Gavepr.
Alexander Bøen Asker 14/4 Gavepr.
Øystein Roseth Asker 18/7 Gavepr.
Kent Odde Lier 3/0 Gavepr
Antall skyttere: 7

Klasse: Rekrutt
1. Ole Kr. Bryhn Røyken 28/22 Gavepr.
2. Ole A. Hanevold Asker 28/21 Gavepr.
3. Hans A. Stenseng Asker 24/8 Gavepr.
4. Roger S. Nilsen Asker 24/8 Gavepr.
5. Susanne Lein Asker 23/8 Gavepr.
6. Stig M. Johansen Asker 22/9 Gavepr.
7. Even Bru Asker 13/3
8. Ole M. Sydtangen Asker 12/4
9. Stian Lundervoll Asker 8/1

Klasse: E.rekrutt
1. Kristina Vestveit Asker 30/20 Gavepr.
2. Tor Arne Justad Lier 30/15 Gavepr.
3. Marius Mikalsen Asker 29/22 Gavepr.
4. Tina R. Olsen Asker 29/18 Gavepr.
5. Thomas Christoffersen Asker 29/16 Gavepr.
6. Marius Andersen Asker 28/19
7. Stig Helge Lian Sande 28/11
8. Tor Eivind Bjørnstad Lier 25/7
9. Sara Lein Asker 18/2

Klasse: Junior
1. Jan Chr. Spigseth Asker 28/17 Gavepr.
2. Mats Korsbrekke Sørkedalen 27/18 Gavepr.
3. Øyvind Kåsin Lier 27/17 Gavepr.
4. Pål Byrgin R/S 27/15
5. Ole Jørgen Haslebrekk Røyken 22/13
6. Jon Erik Tysseland Asker 21/6

Klasse: V-65
1. Kjell Kjos Røyken 29/10 Gavepr.
2. Arne Eriksen Røyken 27/17

Klasse: V-73
1. Svein Reneflot Røyken 29/16 Gavepr.
2. Finn Flater R/S 28/12

Klasse: V-55
1. Svein Langørgen Røyken 25/6 Gavepr.
2. Jørn Sætherdal Røyken 17/4
3. Helge Grøttum Sørkedalen 13/2

Klasse: 1
1. David Davidsen Sande 13/3 Gavepr.

Klasse: 2
1. Mette Rogstad Sørkedalen 24/7 Gavepr.
2. Alf Eivind Sandbråten Sørkedalen 22/2

Klasse: 3
1. Jan Tømte Sørkedalen 26/15 Gavepr.
2. Øystein Langlien Sørkedalen 24/8 Gavepr.
3. Torbjørn Haugen Bærums 22/8 Gavepr.
4. Ove Lillesletten Lier 21/8 Gavepr.
5. Jan T. Korsbrekke Sørkedalen 21/6
6. Håkon Olsen R/S 21/4
7. Ulf Svenson Bærums 17/4
8. Mette Christiansen Bærums 16/9
9. Birgitte Teien Sande 15/3
10. Arild Lohrbauer Bærums 14/3
11. Øyvind Rogstad Sørkedalen 10/1

Klasse: 4
1. Ivar Fjeldberg Asker 29/23 Gavepr.
2. Anders Grøttum Sørkedalen 26/11 Gavepr.
3. Tonje R. Olsen Asker 20/8 Gavepr.
4. Kjell Erik Finni Sørkedalen 18/6
5. Hans M. Tyssland Lier 15/3
6. Bjørn Enerud Sande 12/6

Klasse: 5
1. Otto Bryhn Røyken 30/11 Gavepr.
2. Erling Flateby Asker 29/18 Gavepr.
3. Gjermund Sørum Lier 29/14 Gavepr.
4. Kristi Transeth Røyken 28/10
5. Paul Bøe Røyken 23/9
6. Anders Dahlman R/S 20/5
7. Tom Johansen Sørkedalen 19/8
8. Trine Teien Sande 18/6