Til forsiden

Nyhetsarkiv
Resultater
Ungdomsgruppa
Ø-cup
Pokalskytinger
Terminliste

Informasjon
Klassesetting

Styret
Jegerinformasjon
Bli medlem?
Kart -finn banen


Mail til webansvarlig

Sist oppdatert: 280604


Asker skytterlag
Postboks 165
(Solliveien 90)
1371 Asker
66 79 40 43

Bankgiro:
1620.16.76855



ml-logo.gif (6032 bytes)

Resultater fra samlagsmesterskapet i felt!

Sist helg ble det arrangert samlagsmesterskap i felt i Lier.
For bilder og resultater av ungdommen, se egen side hos ungdomsgruppa!

Lagskyting kl. 1 - 5 + V55:

1. Sande Trine Teien 27/11
  Bjørn Enerud 26/10
  Ellen K. Borgen 22/8
    75/29

 

2. Sørkedalen Jan Korsbrekke 27/12
  Anders Grøttum 25/7
  Tom Johansen 21/7
    73/26

30 Skuddspokal:                            Trygve Paulsens minnepokal:
1. GJERMUND SØRUM 29/18        1. GJERMUND SØRUM 29/18  

INDIVIDUELLE RESULTATER:

1-2-3-4-5 MESTERSKAP
PLASS  NAVN                              LAG                    SUM
-----------------------------------------------------------------------
  1       GJERMUND SØRUM          LIER                     40
  2       BJØRN ENERUD                SANDE                 37
  3       TRINE TEIEN                     SANDE                 37
  4       ANDERS GRØTTUM         SØRKEDALEN     34
  5       JAN KORSBREKKE          SØRKEDALEN     33
    ANTALL SKYTTERE:  27
 

V55 MESTERSKAP
PLASS  NAVN                               LAG                  SUM
-----------------------------------------------------------------------
  1       SVEIN LANGØRGEN        RØYKEN             29
  2       OTTAR SØRUM                LIER                     14
  3       HELGE GRØTTUM           SØRKEDALEN     13
    ANTALL SKYTTERE:  4
 

V65 MESTERSKAP
PLASS  NAVN                               LAG              SUM
--------------------------------------------------------------------
  1       ARNE R. ERIKSEN        RØYKEN           41
  2       SVEIN RENEFLOT        RØYKEN           41
  3       KJELL KJOS                  RØYKEN           26
    ANTALL SKYTTERE:  3
 

V73 MESTERSKAP
PLASS  NAVN                       LAG                      SUM
--------------------------------------------------------------------
  1       HELGE FARET           SANDE                    37
  2       FINN FLATER            RIFLEN/SKOGER     29
 

KL 1 HOVEDSKYTING 30 SK.
PLASS  NAVN                           LAG              SUM
------------------------------------------------------------------
  1       ERIK GRAVDAL           RØYKEN       18/7
 

KL 2 HOVEDSKYTING 30 SK.
PLASS  NAVN                           LAG                          SUM
-------------------------------------------------------------------------
  1       BIRGITTE TEIEN                 SANDE                17/8
  2       ARNE KORSBREKKE         SØRKEDALEN    15/5
  3       IVAR ANDREAS TANUM   LIER                    3/0
 

KL 3 HOVEDSKYTING 30 SK.
PLASS  NAVN                               LAG                  SUM
-----------------------------------------------------------------------
  1       JAN KORSBREKKE          SØRKEDALEN   27/12
  2       ANDERS GRØTTUM         SØRKEDALEN   25/7
  3       ELLEN K. BORGEN          SANDE                22/8
  4       ØYVIND ENGEN              ASKER                20/7
  5       ØYVIND ROGSTAD         SØRKEDALEN   19/7
  6       INGAR SØRUM                LIER                    18/8
  7       JØRN GRØTTUM             SØRKEDALEN   11/2
  8       JON SVANSRUD             RØYKEN             6/1
 

KL 4 HOVEDSKYTING 30 SK.
PLASS  NAVN                           LAG                                 SUM
------------------------------------------------------------------------------
  1       IVAR FJELDBERG                    ASKER                  28/13
  2       BJØRN ENERUD                       SANDE                 26/10
  3       PER TEIEN                                 SANDE                 21/7
  4       TOM JOHANSEN                       SØRKEDALEN    21/7
  5       TORBJØRN HAUGEN               BÆRUMS             19/12
          METTE CHRISTIANSEB            BÆRUMS             19/8
          ULF SVENSSON                         BÆRUMS             19/7
  8       ANDERS HOVEN DAHLMAN  RIFLEN/SKOGER 6/5
 

KL 5 HOVEDSKYTING 30 SK.

PLASS  NAVN                           LAG            SUM
------------------------------------------------------------------
  1       GJERMUND SØRUM     LIER             29/18
  2       TRINE TEIEN                 SANDE        27/11
  3       OTTO BRYN                  RØYKEN     23/5
 

V55 HOVEDSKYTING 30 SK.
PLASS  NAVN                               LAG                SUM
---------------------------------------------------------------------
  1       SVEIN LANGØRGEN        RØYKEN          20/5
  2       OTTAR SØRUM                LIER                  14/5
  3       HELGE GRØTTUM           SØRKEDALEN  13/5
  4       JØRN SETERDAL             RØYKEN           9/2
 

V65 HOVEDSKYTING 30 SK.
PLASS  NAVN                               LAG          SUM
------------------------------------------------------------------
  1       SVEIN RENEFLOT         RØYKEN       29/21
  2       ARNE R. ERIKSEN        RØYKEN       29/18
  3       KJELL KJOS                   RØYKEN       26/11
 

V73 HOVEDSKYTING 30 SK.
PLASS  NAVN                       LAG                          SUM
-----------------------------------------------------------------------
  1       FINN FLATER            RIFLEN/SKOGER     29/14
  2       HELGE FARET            SANDE                    27/13