Til forsiden

Nyhetsarkiv
Resultater
Ungdomsgruppa
Ø-cup
Pokalskytinger
Terminliste

Informasjon
Klassesetting 

Styret
Jegerinformasjon
Bli medlem?
Kart - finn banen


 

Mail til webansvarlig

Asker skytterlag
Postboks 165
(Solliveien 90)
1371 Asker
66 79 40 43

Bankgiro:
1620.16.76855



ml-logo.gif (6032 bytes)

Asker dominerte samlagsstevnet
 
- Vegard vant Rekrutt med 350 poeng
- Lene ble nr. 2 i Eldre Rekrutt med 347 poeng
- Silje vant Junior med 349 poeng. På de neste plassene fulgte Christoffer, Aleksander, Aina, Aksel og Espen.
- Kristina V vant klasse 3-5 med 346 etter fantastiske 248 på innledende
- Jan vant klasse 2, og satte ny personlig rekord; 240.
- Morten ble nr. 3 i klasse 1 med 223 
- Asker vant lagskytingen for klasseskyttere med Per Asle, Roger og Kristina V på laget
- Asker vant lagskytingen for ungdom med Vegard, Lene og Christoffer på laget. Andrelaget, med Kristina MN, Aleksander og Silje, delte 2. plassen med Røyken.
- Øyvind fikk premie for beste klasseskytter over 55 år

Samlagstevnet 2007

Mesterskap

Klasse 3-5: 1. Kristina Vestveit, Asker 346, 2. Ole Kristian Bryhn, Røyken 345, 3. Trine Teien, Sande 344, 4. Hans M. Tysland, Lier 340, 5. Gjermund Sørum, Lier 340, 6. Tom Johansen, Sørkedalen 338, 7. Anders H. Dahlman, Riflen/Skoger 338, 8. Bjørn Enerud, Sande 338, 9. Roger S. Nilsen, Asker 336, 10. Per Asle Nordli, Asker 336, 11. Tine Trolsrud, Sande 336, 12. Kristoffer Davidsen, Sande 333, 13. Lillian Ingebrigtsen, Asker 333, 14. Otto Bryhn, Røyken 332, 15. Lars Oftedal, Asker 331, 16. Sondre Nervold, Asker 328, 17. Øyvind Engen, Asker 324, 18. Per Terje Holm, Asker 323, 19. David Davidsen, Sande 323, 20. Kjell Hjortnæs, Asker 320, 21. Alf E. Sandbråten, Sørkedalen 318.

 

V55: 1. Oscar Dahlman, Riflen/Skoger 339, 2. Ivar Fjeldberg, Asker 338, 3. Ottar Sørum, Lier 335.

 

Junior: 1. Silje S. Kristiansen, Asker 349, 2. Christoffer Andreassen, Asker 347, 3. Aleksander Husa, Asker 345, 4. Aina S. Nilsen, Asker 341, 5. Aksel S. Mellbye, Asker 338, 6. Espen Langseth, Asker 338.

 

Eldre rekrutt: 1. Ingar Wiig, Røyken 348, 2. Lene S Nilsen, Asker 347, 3. Trine Lise Grøttum, Sørkedalen 341, 4. Martin Grøttum,

 

Sørkedalen 338, 5. Andreas Bakke Myking, Asker 338, 6. Trond Haugerud, Sande 337, 7. Heidi S. Kristiansen, Asker 335.

 

Rekrutt: 1. Vegard E. Skogly, Asker 350, 2. Kristina Nordli, Asker 338, 3. Jørgen Eldstad, Sande 337.

 

V65: 1. Oliver Stensrud, Røyken 349, 2. Asbjørn Lien, Riflen/Skoger 346, 3. Olav Haug,  346.

 

V73: 1. Arne R. Eriksen, Røyken 345, 2. Helge Faret, Sande 341.

 

Hovedskyting

Klasse 5: 1. Kristina Vestveit, Asker 248, 2. Trine Teien, Sande 245, 3. Gjermund Sørum, Lier 242, 4. Per Asle Nordli, Asker 238, 5. Kjell Kristian Rike, Asker 238, 6. Otto Bryhn, Røyken 237, 7. Lillian Ingebrigtsen, Asker 234.

 

Klasse 4: 1. Ole Kristian Bryhn, Røyken 245, 2. Hans M. Tysland, Lier 241, 3. Anders H. Dahlman, Riflen/Skoger 240, 4. Bjørn Enerud, Sande 239, 5. Tom Johansen, Sørkedalen 238, 6. Tine Trolsrud, Sande 237, 7. Roger S. Nilsen, Asker 237, 8. Paul Bøe, Røyken 235, 9. Lars Oftedal, Asker 234, 10. Kristi H. Transet, Røyken 232, 11. Sondre Nervold, Asker 231, 12. David Davidsen, Sande 230, 13. Ingar Sørum, Lier 229, 14. Ole Chr. Gruer, Røyken 228, 15. Ragnar Lund Marken, Asker 224, 16. Kjell Hjortnæs, Asker 223.

 

Klasse 3: 1. Kristoffer Davidsen, Sande 234, 2. Øyvind Engen, Asker 233, 3. Birgitte Teien, Sande 230, 4. Stig H. Lian, Sande 229, 5. Kjell Erik Finni, Sørkedalen 227, 6. Eivind Garås, Asker 227, 7. Alf E. Sandbråten, Sørkedalen 226, 8. Per Terje Holm, Asker 225, 9. Gunnar Orre, Asker 225, 10. Bjørn Johansen, Sørkedalen 222, 11. Kai A. Amundsen, Riflen/Skoger 221, 12. Anders Grøttum, Sørkedalen 220, 13. Ole Martin Stenseth, Asker 214, 14. Mats Korsbrekke, Sørkedalen 213, 15. Trond Trolsrud, Sande 213, 16. Jørn Grøttum, Sørkedalen 211, 17. Torbjørn Sletvold, Sande 210.

 

Klasse 2: 1. Jan Andreassen, Asker 240, 2. Steinar Olsen, Asker 232, 3. Per Erling Amundsen, Riflen/Skoger 231, 4. Kjetil Lauritsen, Lier 215, 5. Helene H. Dahlman, Riflen/Skoger 206, 6. Lisbeth Teien, Sande 206, 7. Knut Haraldseid, Asker 65.

Klasse 1: 1. Tommy Kleiven, Sande 238, 2. Morten Eldstad, Sande 233, 3. Morten Husa, Asker 223, 4. Andreas Melby, Asker 221, 5. Erik Gravdal, Røyken 220, 6. Knut Kristiansen, Asker 201.

 

V55: 1. Oscar Dahlman, Riflen/Skoger 244, 2. Steinar Smeland, Røyken 241, 3. Ivar Fjeldberg, Asker 241, 4. Ottar Sørum, Lier 241, 5. Svein Langørgen, Røyken 238, 6. Per Teien, Sande 236, 7. Jørn Sæterdal, Røyken 211.

AG3: 1. Halvor Aas, Røyken 170.

 

Junior: 1. Silje S. Kristiansen, Asker 250, 2. Christoffer Andreassen, Asker 247, 3. Aleksander Husa, Asker 246, 4. Aina S. Nilsen, Asker 244, 5. Aksel S. Mellbye, Asker 241, 6. Espen Langseth, Asker 241, 7. Tommy Olsen, Riflen/Skoger 239, 8. Stian Kjos, Sande 234, 9. Øyvind Ødegård, Riflen/Skoger 229, 10. Emil Thorp, Sande 227, 11. Stian Oftedal, Asker 211.

 

Eldre rekrutt: 1. Ingar Wiig, Røyken 248, 2. Lene S Nilsen, Asker 248, 3. Ida Thorp, Sande 247, 4. Trine Lise Grøttum, Sørkedalen 245, 5. Martin Grøttum, Sørkedalen 244, 6. Trond Haugerud, Sande 243, 7. Andreas Bakke Myking, Asker 242, 8. Heidi S.

Kristiansen, Asker 241, 9. Christian Tveit, Asker 236, 10. Bjørnar Munkerud, Asker 230, 11. Christian Wahlgren, Asker 223.

 

Rekrutt: 1. Vegard E. Skogly, Asker 250, 2. Magne Vik, Røyken 245, 3. Kristina Nordli, Asker 243, 4. Jørgen Eldstad, Sande 243, 5. Ole Henrik Kolstad, Riflen/Skoger 238, 6. Richard Fauli, Asker 237, 7. Mats Haugan, Røyken 231, 8. Hanne Høie Grøttum, Sørkedalen 224.

 

Aspirant: 1. Martin Davidsen, Sande, 1. Håvard Enerud, Sande, 1. Einar Holmen, Lier, 1. Magnus Langseth, Asker, 1. Bjørnar Lillesund, Riflen/Skoger, 1. Sunniva Lillesund, Riflen/Skoger.

 

V65: 1. Olav Haug,  249, 2. Oliver Stensrud, Røyken 249, 3. Asbjørn Lien, Riflen/Skoger 248, 4. Eirik Bjelde, Røyken 247, 5. Bjarne Halvorsen, Asker 244, 6. Arne Korsbrekke, Sørkedalen 225, 7. Helge Grøttum, Sørkedalen 212