Til forsiden

Nyhetsarkiv
Resultater
Ungdomsgruppa
Ø-cup
Pokalskytinger
Terminliste

Informasjon
Klassesetting

Styret
Jegerinformasjon
Bli medlem?
Kart -finn banen


Mail til webansvarlig

Sist oppdatert: 280604


Asker skytterlag
Postboks 165
(Solliveien 90)
1371 Asker
66 79 40 43

Bankgiro:
1620.16.76855



ml-logo.gif (6032 bytes)

 Resultater fra Samlagets Treningskarusell 29.04.03

 

Klasse: ASP

            Christian Kongstad                Asker                         181
            Christoffer Holmen                 Lier                            222
            Henrik Myhre                        Asker                         216
            Håvard Sørvik                        Riflen/Skoger              214
            Kristoffer Hanevold                 Asker                         210
            Marius Eriksen                      Lier                            145
            Remi Johansen                      Riflen/Skoger              201
            Thomas Lokshall                    Riflen/Skoger             221
            Thomas Skinmoen               
 Lier                            229
           
Torbjørn Larsen                      Riflen/Skoger              198
            Øyvind Ødegård                     Riflen/Skoger              186

Klasse: R

1.         Tommy Olsen                        Riflen/Skoger              242
2.         Vegard Kasin                         Lier                            241
3.         Thomas Audenhus                 Asker                         240
4.         Kristoffer Andreassen             Asker                         237
5.         Lars Oftedal                           Asker                         234
6.         Aksel Melbye                         Asker                         228
7.         Alexander Husa                      Asker                         228
8.         Morten Myhre                         Asker                         227
9.         Stian Oftedal                          Asker                         221
10.       Anita S. Nilsen                       Asker                         207
11.       Stian Flatby                           Asker                         201

Klasse:  ER

1.         Roger S. Nilsen                    Asker                         250
2.         Ole Kr. Bryn                         Røyken                      248
3.         Ole A. Hanevold                    Asker                        247
4.         Ole Martin Sydtangen           Asker                         245
5.         Sigurd Lund                         Røyken                       242
6.         Kristoffer Davidsen                Sande                        239
7.         Jørgen Jordet                       Røyken                       238
8.         Andre With                          Asker                          232
9.         Marius Hauge                      Asker                          231
10.       Anders Sandbu                    Asker                          229
11.       Torbjørn Slettevold                Sande                         227 

Klasse: J

1.         Tina R. Olsen                       Asker                         248
2.         Marius Mikalsen                   Asker                         246
3.         Tor Eivind Bjørnstad              Riflen/Skoger              245
4.         Stian Helge Lian                   Sande                        242
5.         Tor Arne Justad                    Asker                         241
6.         Tore Davidsen                       Sande                        238
7.         Rolf Vinje Trolsrud                 Sande                        211
8.         Jørgen Vinje Trolsrud             Sande                        169 

Klasse: V65

1.         Aymar Saxrud                       Asker                         245
2.         Bjarne Halvorsen                   Asker                         242 

Klasse V55:

1.         Per Teien                               Sande                         338
2.         Ottar Sørum                           Lier                             333
3.         Jørgen Sæterdal                     Røyken                       229
4.         Helge Grøttum                        Sørkedalen                 228 

Klasse 2:

1.         Trond Trolsrud                       Sande                         305 

Klasse 3:

1.         Roar Karlsen                          Asker                         320
2.         Øyvind Engen                        Asker                          312 

Klasse 4

1.         Eivind Garås                          Asker                          334
2.         Elin Støa                               Lier                             320
3.         Geir Hanevold                        Asker                          316 

Klasse 5:

1.         Gjermund Sørum                   Lier                             339