Til forsiden

Nyhetsarkiv
Resultater
Ungdomsgruppa
Ø-cup
Pokalskytinger
Terminliste

Informasjon
Klassesetting

Styret
Jegerinformasjon
Bli medlem?
Kart -finn banen


Mail til webansvarlig

Sist oppdatert: 280604


Asker skytterlag
Postboks 165
(Solliveien 90)
1371 Asker
66 79 40 43

Bankgiro:
1620.16.76855



ml-logo.gif (6032 bytes)

Askerstevnet 11.mai 2002


Resultater fra superfinalen

 
Mesterskap 200 m
Mesterskap 100 m
25 skudd klassevis 200 m
25 skudd klassevis 100 m
10- og 15-skudd 200 m
10- og 15 skudd 100 m


Resultatliste Mesterskap klasse 2-5

 1. Knut Bråthen Kongsberg 348
 2. Ivar Rinde Nordstrand 346
 3. Trond Bergan Jondalen 345
 4. Rune Fekjan Jondalen 345
 5. Lars Sandvik Nordstrand 344
 6. Tommy Gjølberg Nøtterø 344
 7. Engebret Mjøseng Sigdal 343
 8. Bjørn Egil Hansen Nøtterø 343
 9. Kjetil Klokk Nesjestranda og Skaala 343
10. Thomas Zetterquist Jondalen 343
11. Hanne Nesland Skarpskytten 342
12. Gjermund Sørum Lier 341
13. Rolf Ahdell Nesjestranda og Skaala 340
14. Trond Meas Nes 340
15. Eivind Rørhuus-Øie Nesjestranda og Skaala 340
16. Kjell Kr. Rike Asker 339
17. Geir Kongsjorden Rollag og Veggli 339
18. Jan Håkon Jørgensen Oslo Østre 339
18. Erling Flateby Asker 339
20. Hans Solbrekken Ruud Etnedal 339
21. Harald Enger Nøtterø 338
22. Kurt Eirik Bekkevold Nordstrand 338
22. Tormod Bjørnødegård Etnedal 338
24. Knut Aas Frogn og Drøbak 337
25. Helene Engen Oslo Østre 337
26. Øyvind Enggrav Sannidal 337
27. Rune Raknerud Trøgstad 337
28. Marit Løken Hovet og Hol 337
29. Terje Grøterud Sigdal 337
30. Nils Thomas Valand Grindølen 336
31. Irene Knutsen Nøtterø 336
32. Bjørn Solberg Begnadalen 335
33. Per Terje Sønsterud Nordre Modum 335
34.Svein Strandbråten Stjernen 335
35. Øyvind Johannessen Frogn og Drøbak 335
36. Salve Håkedal Bardu 335
37. Per Asle Nordli Ringerike 335
38. Fredrik Fullsås Holmestrand og omegn 335
39. Lars Johan Hereid Skarpskytten 334
40. Per Jarle Kristiansen Skarpskytten 334
41. Atle Bakken Siljan 334
42. Erling Grøterud Sigdal 333
43. Ragnar Flåtnes Andebu 333
44. Mette Christiansen Bærums 332
45. Anders Grøttum Sørkedalen 332
46. Arne Grøterud Sigdal 332
47. Ole Dorholt Lunde 331
48. Tonje Ruud Olsen Asker 329
49. Dagfinn Haslebrekk Røyken 328
50. Anders Kjøll Nordre Modum 328
51. Ann Guri Hodnungseth Ødegården 328
52. Tommy Skårbø Skarpskytten 325
53. Reidar Andreassen Begnadalen 325
54. Helge Sanner Ringerike 325
55. Sven Thoresen Ringerike 325
56. Steinar Holtan Sandar og Sandefjord 325
57. Kristoffer Vad Sigdal 324
58. Harald Holst Eker 324
59. Ole Morten Ingelsen Nordre Modum 323
60. Eivind Garås Asker 322
61. Nils Skarra Fiskum 322
62. Roar Karlsen Asker 321
63. Jan Vinger Tyristrand 321
64. Mads Korsbrekke Sørkedalen
65. Kjell Hjortnæs Asker 315
66. Arne Rolfsrud Sigdal 314
67. Oddvar Smedsrud Eker 313
68. Geir Hanevold Asker 309
69. Brian Lein Asker 309
70. Ole Tom Dokken Bromma 307
71. Geir Olav Brøto Bromma 304
72. Jarle Harkestad Lier 299
73. Øyvind Engen Asker 296
74. Kai Magne Mauseth Tyristrand 251








 

Resultatliste Mesterskap R

 1. Ole Kr. Bryhn Røyken 350
 2. Roger S. Nilsen Asker 349
 3. Kim Andre Lund Jondalen 336
 4. Guro Uglem Jondalen 330
 5. Thomas Audunhus Asker 328
 6. Torbjørn Leer Stjernen 324
 7. Kenneth Holst Eker 322
 8. Hans Chr. Haarberg Lier 318
 9. Vegard Kaasin Lier 317
10. Henrik Granøe Skedsmo 304
11. Ole M. Sydtangen Asker 297
12. Tor Einar Hassell Fiskum 280
13. Siv Marie Vad Sigdal 239
14. Vegard Hølen Sigdal 174

Resultatliste Mesterskap ER

 1. Stian Valand Grindølen 349
 2. Tor Eivind Bjørnstad Lier 348
 3. Ole A. Hanevold Asker 348
 4. Tina Ruud Olsen Asker 346
 5. Robert Weirud Jondalen 346
 6. Gunnar Evje Søndre Modum 345
 7. Stig Hølen Sigdal 345
 8. Bjørn Olav Leer Stjernen 342
 9. Erik Eliassen Kongsberg 342
10. Henrik Ødegård Tønsberg 339
11. Emil Engen Tønsberg 335
12. Stig Morten Johansen Asker 332
13. Hans A. Stenseng Asker 316
14. June Kvål Sem 300
15. Janne Grøterud Sigdal 298
16. Pia Berntsen Frogn og Drøbak 242
17. Jørn Strandbråten Stjernen 241
18. Tonje Uglem Jondalen 239

Resultatliste Mesterskap J

 1. Kristina Vestveit Asker 349
 2. Sveinung Eriksrud Rollag og Veggli 347
 3. Marius Tønnesen Sem 344
 4. Marius Mikalsen Asker 344
 5. Stig Helge Lian Sande 343
 6. Svend Arne Thorsen Fiskum 342
 7. Torstein Sommerstad Andebu 342
 8. Ann Silje Vad Sigdal 341
 9. Øyvind Kaasin Lier 338
10. Sigurd Skarra Fiskum 336
11. Kjetil Strandbråthen Stjernen 332
12. Øystein Strandbråten Søndre Modum 331
13. Kristian Sveistrup Sem 326
14. Siri Djupvik Fiskum 319
15. Øystien Rossebø Sem 314


Resultatliste Mesterskap V55

1. Øyvind Mørk Oslo Østre 347
2. Tore Moe-Gumøe Notodden 345
3. Halvor Nordskog Lunde 340
4. Ottar Sørum Lier 337
5. Ole Anton Flugund Våle 336
6. Svein Myhre Tyristrand 332
7. Oddbjørn Busk Bamble og Langesund 330
8. Bjarne Hestenes Skarpskytten 236
9. Arne Korsbrekke Sørkedalen 224

Resultatliste Mesterskap V-65

1. Oliver Stensrud Røyken 349
2. Harald A Døvle Sem 343
3. Arne Thorsen Notodden 343
4. Odd Edland Sem 343
5. Arne Eriksen Røyken 342
6. Aymar Saxrud Asker 341
7. Bjarne Halvorsen Asker 336
8. Ingolf Vaset Sande 244

Resultatliste Mesterskap V-73

1. Tor O. Totland Nes 346
2. Jan Gussov Ringerike 326