Klasse J-25 Skudd

1 Sindre Modalsli Kongevold Flikka 50 49 50 100 249 14* Kr 0
2 Tonje Wehn Ødegård Moss og Våler 50 49 50 100 249 11* Kr 0
3 Sigve Vikesland Aurland 50 49 50 100 249 6* Kr 0
4 Marius Bakken Moss og Våler 50 49 50 99 248 16* Kr 0
5 Cecilie Fossmo Ringebu og Fåvang 50 48 50 100 248 12* Kr 0
5 Nora Midtgard Jondalen 50 49 50 99 248 12* Kr 0
7 Amund Wardberg Høiby Lismarken 50 49 50 99 248 11* Kr 0
8 Sebastian.K. Dahlberg Ølen 50 50 49 99 248 10* Kr 0
9 Christian Hjartholm Solheim Oppedal/Brekke 50 48 50 100 248 9* Kr 0
10 Gaute Grøterud Sigdal 50 50 50 97 247 15* Kr 0
11 Hannah Johansen Time 50 50 50 97 247 14* Kr 0
12 Sindre Engeli Kanestrøm Moss og Våler 50 49 50 98 247 12* Kr 0
12 Hanna Synnøve Huser Blaker 50 48 50 99 247 12* Kr 0
14 Marius Sveipe Ringebu og Fåvang 50 49 49 99 247 11* Kr 0
14 Kjell Arne Fjærli Bæverdalen 48 49 50 100 247 11* Kr 0
16 Veronica Meldal Brandtzæg Mære 50 48 49 100 247 10* Kr 0
17 Martine Sve Stranda 50 50 50 97 247 9*
17 Øystein Breden Otta 50 47 50 100 247 9*
19 Emma Eliassen Lakselvdal 50 50 50 97 247 7*
20 Line Rødland Klepp 50 47 50 99 246 13*
21 Ola-Johan Dybvik Langevåg 50 48 50 98 246 11*
21 Johan Hamre Nornes Leikanger 50 48 50 98 246 11*
23 Erik Tobias Sletteland Dale (Sunnfjord) 49 50 49 98 246 10*
24 Dina Bratland Vikna 50 49 50 96 245 13*
25 Erling Waag Surnadal 49 48 50 98 245 12*
26 Joakim Grimestad Krone Imenes 50 49 49 97 245 8*
27 Even Øyjord Rødne Etne 49 48 48 100 245 7*
28 Carina Ysland Bodø Østre 50 47 50 97 244 11*
28 Mathias Berge Ølen 50 48 50 96 244 11*
30 Kristian Storenes Imenes 50 48 50 96 244 5*
31 Ane Bjerkaas Nisja Sunndal 48 47 50 98 243 11*
32 Torinn Håkstad Lakselvdal 48 49 49 97 243 8*
33 Henning Bakkejord-Johnsen Bø (Vesterålen) 50 48 50 95 243 7*
34 Jon Sæterbø Surnadal 49 47 50 96 242 9*
35 Hans Robert Gaarder Oslo Østre 50 47 50 95 242 8*
36 Martin Sikle Mathiesen Ringebu og Fåvang 49 47 50 96 242 5*
37 Sølve Njøs Eikeland Leikanger 50 49 48 95 242 4*
38 Edla Fiskum Harran 49 49 49 95 242 2*
39 Vegard Knutson Imenes 49 48 49 95 241 7*
40 Erlend Rudland Ringebu og Fåvang 50 46 50 95 241 6*
41 Torjus Bergheim Asker 48 50 46 97 241 6*
42 Kristian Haakenstad Lesja 50 46 49 96 241 4*
42 Eskil Haugen Lismarken 48 49 49 95 241 4*
44 Tor Kristian Dulsvik Sogndal 50 47 50 92 239 7*
45 Henrik Bakk Sørkedalen 50 44 49 92 235 8*
46 Ola Nordvik Bæverdalen 50 41 48 93 232 7*
47 Andreas Østerbø Oppedal/Brekke 46 44 50 92 232 6*

MLRes - www.megalink.no 14:45 - 01.12.2019