Klasse 5-10 Skudd

1 Guro Øie Bævre Bæverdalen 100 100 6* Kr 149
2 Vegard Solhaug Aurland 100 100 5* Kr 129
3 Helene Johansen Vikøren Farnes 100 100 4* Kr 119
4 Rasmus Løberg Klepp 100 100 3* Kr 114
5 Sindre Tunheim Imenes 99 99 6* Kr 104
5 Marte Bjerkaas Nisja Sunndal 99 99 6* Kr 104
5 Trine Ramsvik Stette Engesetdal/Skodje 99 99 6* Kr 104
8 Jeanette Hegg Duestad Sem 99 99 5* Kr 99
8 Einar Johansen Time 99 99 5* Kr 99
8 Jan Kåre Moland Drangedal 99 99 5* Kr 99
11 Lars Næprud Lillehammer 99 99 4* Kr 94
11 Anette Thingbø Sundnes Time 99 99 4* Kr 94
11 Rune Albjerk Jondalen 99 99 4* Kr 94
14 Mette Elisabeth Finnestad Søgne 99 99 3* Kr 89
15 Arnhild Eiken Leikanger 99 99 2* Kr 84
15 Nils Thomas Valand Aurland 99 99 2* Kr 84
15 Idun Borgen Oppedal Holla 99 99 2* Kr 84
18 Ingvill Tobiassen Bodø Østre 98 98 5* Kr 74
18 Eline Lillegård Hjelmen 98 98 5* Kr 74
20 Geir Atle Metveit Imenes 98 98 4* Kr 69
20 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum 98 98 4* Kr 69
20 Runar Tveito Lunde 98 98 4* Kr 69
23 John Olav Ågotnes Sartor 98 98 3* Kr 64
23 Arnt Erik Aune Bodø Østre 98 98 3* Kr 64
23 Lars Kristian Solheim Vegårshei 98 98 3* Kr 64
26 Benjamin Tingsrud Karlsen Fet 98 98 2* Kr 60
27 Arne Fossmo Ringebu og Fåvang 97 97 4* Kr 50
28 Helge Roar Åndal Malmefjorden 97 97 4* Kr 45
28 Ingeborg Aune Jørgensen Beiarn 97 97 4* Kr 45
30 Andreas Hustuft Aadne Styrvoll 97 97 3*
30 Reidun Kristin Knapstad Florø 97 97 3*
30 Arne Erik Christophersen Lismarken 97 97 3*
33 Anders Kruhaug Bjerkvik 97 97 2*
33 Vidar Nottveit Seim 97 97 2*
33 Arne Birkeland Haugesund og Sveio 97 97 2*
33 Hege Kristin Aune Jørgensen Beiarn 97 97 2*
37 Simon Sørgård Sørfjord og Omegn 97 97 1*
37 Tore Rødland Klepp 97 97 1*
39 Britt Helen Holtan Orkland Ytre 97 97 0*
40 Terje Nisja Sunndal 96 96 4*
41 Ingar Waag Surnadal 96 96 3*
41 Tony Rubbås Jacobsen Målselv 96 96 3*
41 Arnfinn Bakkevoll Søgne 96 96 3*
41 Linda Skjeflo Rauma 96 96 3*
41 Tor Harald Lund Søgne 96 96 3*
46 Ole Kristian Ågotnes Sartor 96 96 2*
46 Anton Rudland Ringebu og Fåvang 96 96 2*
46 Anders Edvin Gusdal Imenes 96 96 2*
46 Bjarne Sollesnes Jondal 96 96 2*
46 Bjørn Lieng Skurdalen og Dagali 96 96 2*
51 Stig Andrè Rødland Klepp 96 96 1*
51 Wenke Blien Flikka 96 96 1*
53 Jan Erik Aasheim Bodø Østre 96 96 1*
53 Tom Marius Gjertsen Kalvik Trondenes 96 96 1*
53 Anders Kolrud Østre Gausdal 96 96 1*
53 Trond Inge Rødland Klepp 96 96 1*
53 Reidar Martin Bogar Sørlie Hovet og Hol 96 96 1*
53 Svein Magne Stokkevåg Vindafjord 96 96 1*
59 Ane Martine Berg Hjelmen 95 95 2*
59 Øyvind Bjerklund Holla 95 95 2*
59 Ivar Fivelstad Sunnylven 95 95 2*
62 Hans Runar Kojedal Røros 95 95 2*
62 Ståle Villumstad Spydeberg 95 95 2*
64 Frode Kristensen Herdla 95 95 1*
64 Gunhild Helstad Øvre Rendal 95 95 1*
64 Ivar Rinde Riflen/Skoger 95 95 1*
64 Kim Johan Vemmelvik Søgne 95 95 1*
68 Lars Bakkejord-Johnsen Bø (Vesterålen) 95 95 0*
69 Linn Hege Bakken Ringebu og Fåvang 94 94 3*
70 Klaus-Arne Olsen Målselv 94 94 3*
71 John Olav Solaas Trondenes 94 94 2*
71 Lars Lillegård Hjelmen 94 94 2*
73 Ola Vangen Sunnylven 94 94 1*
74 Stein Taanevig Mandal 94 94 0*
75 Hugo Larsen Narvik 93 93 3*
76 Rune Vikøren Farnes 93 93 2*
77 Hanne Amalie Hanssen Trondenes 93 93 1*
78 Thomas Sørfjord Sørfjord og Omegn 93 93 1*
79 Jarle Larsen Time 92 92 1*
80 Eirik Reksten Skedsmo 92 92 1*
81 Eivind Lien Ølen 92 92 0*
82 Bjarne Budsberg Vinstra 90 90 1*
83 Dag Andre Hauge Sunnylven 88 88 0*

MLRes - www.megalink.no 14:45 - 01.12.2019