Klasse 4-10 Skudd

1 Leif Vigre Imenes 98 98 3* Kr 126
1 Ole Henrik Hansen Sørfjord og Omegn 98 98 3* Kr 126
1 Mette Strandlien Ringebu og Fåvang 98 98 3* Kr 126
4 Dagfinn Harald Grønvoll Målselv 98 98 2* Kr 121
4 Ole-Anders Hagen Målselv 98 98 2* Kr 121
6 Monica Sæterøy Langevåg 98 98 1* Kr 117
7 Ragnhild Lien Ølen 97 97 3* Kr 108
8 Aleksander Taanevig Mandal 97 97 3* Kr 104
8 Silje Jeanett Holter Moss og Våler 97 97 3* Kr 104
10 Torinn Eiken Hyllestad 97 97 2* Kr 100
11 Frank Sve Stranda 97 97 1* Kr 95
11 Karina Stette Engesetdal/Skodje 97 97 1* Kr 95
11 Milda Haugen Røros 97 97 1* Kr 95
11 Christian Holstad Lilleng Hildre og Brattvåg 97 97 1* Kr 95
15 Frank Ove Ødegård Greipstad 96 96 4* Kr 87
16 Arild Valand Mandal 96 96 3* Kr 82
16 Olve Grønås Birkeland Haugesund og Sveio 96 96 3* Kr 82
18 Torfinn R Johnsen Bø (Vesterålen) 96 96 2* Kr 78
19 Wenche Belsvik Egersund 96 96 2* Kr 73
20 Hanne Waag Surnadal 96 96 1* Kr 69
21 Magnus Haakenstad Lesja 96 96 0* Kr 65
22 Marie Asbjørnsen Stavanger 95 95 4* Kr 56
23 Hildegunn Strand Solund 95 95 3* Kr 52
23 Mons Otnes Surnadal 95 95 3* Kr 52
25 Kathrine Høybakk Reksten Skedsmo 95 95 2* Kr 47
25 Nils J. Johansen Nesna 95 95 2* Kr 47
25 Marianne Borgen Holla 95 95 2* Kr 47
25 Magne Øvrebø Skurdalen og Dagali 95 95 2* Kr 47
29 Sigmund Haugen Kjosaas Dale (Sunnfjord) 95 95 2* Kr 43
29 Heidi Støa Kristiansen Asker 95 95 2* Kr 43
29 Tobias Lekvam Jørpeland 95 95 2* Kr 43
32 Bernt Krone Sokndal 95 95 1*
32 Ottar Steinstø Sem 95 95 1*
34 Gaute Ullebust Førde 95 95 1*
34 Per Kristian Nesse Skarpskytten 95 95 1*
36 Tommy Gjølberg Sem 94 94 4*
37 Kari Aarekol Klepp 94 94 4*
38 Elisabeth Nystad Bodø Østre 94 94 3*
39 Jorunn Ospedal Vallestad Aurland 94 94 2*
39 Eirik Sylte Kongsberg 94 94 2*
39 Janne Haugnes Florø 94 94 2*
42 Ørjan Metveit Imenes 94 94 2*
43 Ivar Waag Surnadal 94 94 1*
44 Sondre Grønvoll Målselv 94 94 1*
44 Einar Nordengen Tyristrand 94 94 1*
46 Ingrid Jensløkken Blaker 94 94 0*
47 Marius Rinde Riflen/Skoger 94 94 0*
47 Grete Ernstsen Saltdal 94 94 0*
49 Maria Engen Skogly Jondalen 94 94 0*
50 Anders Haugen Lom og Skjåk 93 93 3*
51 Kåre Storenes Imenes 93 93 3*
52 Kai-Aleksander Kristiansen Lånke 93 93 3*
53 Reidar Rødne Etne 93 93 2*
54 Kjetil jr. Igland Imenes 93 93 2*
55 Terje Andreas Solås Ramsund 93 93 2*
56 Torbjørn Landro Sartor 93 93 1*
57 Odd Ivar Sæther Blaker 93 93 1*
57 Ole Brukstuen Lismarken 93 93 1*
59 Torunn Schjelderup Håkstad Lakselvdal 93 93 1*
59 Espen Stubstad Mandal 93 93 1*
61 Hanne Wathne Tveit Klepp 93 93 0*
62 Trond Petter Lystad Hovdebygda og Ørsta 93 93 0*
63 Steinar Faste Kvamme Seim 92 92 2*
64 Robert Stornes Nidaros 91 91 2*
65 Einar Furuseth Lismarken 91 91 2*
66 John Nordvik Surnadal 91 91 1*
67 Morten Lunde Klepp 91 91 1*
68 Sigbjørn Hausberg Surnadal 91 91 1*
69 Bård Johan Furnes Bodø Østre 91 91 1*
70 Emil Johansen Nygårdseter Kongsvinger og Omegn 91 91 1*
70 Øystein Nyhagen Bodø Østre 91 91 1*
72 Marit Johanne Hegg Hegg 91 91 0*
73 Per Asle Nordli Asker 91 91 0*
73 Bjørn Erik Hagen Ådal 91 91 0*
75 Helena Metveit Imenes 90 90 1*
76 Arild Wergeland Oppedal/Brekke 90 90 1*
77 Olav Tiemann Hegg Hegg 90 90 0*
78 Runar Haugsdal Asheim Oppedal/Brekke 90 90 0*
79 Rolf Morten Berg Hjelmen 89 89 1*
80 Tomas Haugnes Florø 89 89 0*
81 Asle Dulsvik Sogndal 89 89 0*
82 Frode Solheim Oppedal/Brekke 88 88 2*
83 Jonny Myhre Vestre Toten 88 88 1*
84 Bjørn Bjellerås Imenes 87 87 1*
85 Simon Bolghaug Pinto Moss og Våler 85 85 0*

MLRes - www.megalink.no 14:45 - 01.12.2019