Klasse J-10 Skudd

1 Sindre Modalsli Kongevold Flikka 100 100 8* Kr 96
2 Kjell Arne Fjærli Bæverdalen 100 100 6* Kr 79
3 Sigve Vikesland Aurland 100 100 5* Kr 70
3 Cecilie Fossmo Ringebu og Fåvang 100 100 5* Kr 70
5 Tonje Wehn Ødegård Moss og Våler 100 100 4* Kr 65
5 Øystein Breden Otta 100 100 4* Kr 65
5 Veronica Meldal Brandtzæg Mære 100 100 4* Kr 65
5 Even Øyjord Rødne Etne 100 100 4* Kr 65
9 Christian Hjartholm Solheim Oppedal/Brekke 100 100 2* Kr 61
10 Marius Sveipe Ringebu og Fåvang 99 99 7* Kr 52
11 Marius Bakken Moss og Våler 99 99 6* Kr 47
11 Sebastian.K. Dahlberg Ølen 99 99 6* Kr 47
13 Line Rødland Klepp 99 99 5* Kr 43
13 Hanna Synnøve Huser Blaker 99 99 5* Kr 43
15 Nora Midtgard Jondalen 99 99 4* Kr 38
16 Amund Wardberg Høiby Lismarken 99 99 2* Kr 34
17 Erling Waag Surnadal 98 98 7*
18 Ola-Johan Dybvik Langevåg 98 98 6*
19 Erik Tobias Sletteland Dale (Sunnfjord) 98 98 5*
20 Sindre Engeli Kanestrøm Moss og Våler 98 98 4*
21 Ane Bjerkaas Nisja Sunndal 98 98 2*
22 Johan Hamre Nornes Leikanger 98 98 2*
23 Hannah Johansen Time 97 97 6*
23 Gaute Grøterud Sigdal 97 97 6*
25 Carina Ysland Bodø Østre 97 97 5*
26 Torinn Håkstad Lakselvdal 97 97 4*
27 Martine Sve Stranda 97 97 3*
27 Joakim Grimestad Krone Imenes 97 97 3*
29 Emma Eliassen Lakselvdal 97 97 2*
30 Torjus Bergheim Asker 97 97 1*
31 Dina Bratland Vikna 96 96 4*
32 Jon Sæterbø Surnadal 96 96 3*
33 Mathias Berge Ølen 96 96 3*
34 Kristian Haakenstad Lesja 96 96 2*
35 Kristian Storenes Imenes 96 96 1*
36 Martin Sikle Mathiesen Ringebu og Fåvang 96 96 0*
37 Hans Robert Gaarder Oslo Østre 95 95 3*
38 Eskil Haugen Lismarken 95 95 2*
38 Henning Bakkejord-Johnsen Bø (Vesterålen) 95 95 2*
40 Vegard Knutson Imenes 95 95 1*
41 Erlend Rudland Ringebu og Fåvang 95 95 1*
41 Edla Fiskum Harran 95 95 1*
43 Sølve Njøs Eikeland Leikanger 95 95 0*
44 Ola Nordvik Bæverdalen 93 93 2*
45 Andreas Østerbø Oppedal/Brekke 92 92 3*
46 Henrik Bakk Sørkedalen 92 92 3*
47 Tor Kristian Dulsvik Sogndal 92 92 2*

MLRes - www.megalink.no 14:45 - 01.12.2019