Klasse J-15 Skudd

1 Gaute Grøterud Sigdal 50 50 50 150 9* Kr 133
2 Hannah Johansen Time 50 50 50 150 8* Kr 116
3 Martine Sve Stranda 50 50 50 150 6* Kr 107
4 Emma Eliassen Lakselvdal 50 50 50 150 5* Kr 102
5 Marius Bakken Moss og Våler 50 49 50 149 10* Kr 92
6 Dina Bratland Vikna 50 49 50 149 9* Kr 88
6 Amund Wardberg Høiby Lismarken 50 49 50 149 9* Kr 88
8 Sindre Engeli Kanestrøm Moss og Våler 50 49 50 149 8* Kr 83
8 Nora Midtgard Jondalen 50 49 50 149 8* Kr 83
10 Tonje Wehn Ødegård Moss og Våler 50 49 50 149 7* Kr 78
11 Sindre Modalsli Kongevold Flikka 50 49 50 149 6* Kr 73
12 Sebastian.K. Dahlberg Ølen 50 50 49 149 4* Kr 68
13 Sigve Vikesland Aurland 50 49 50 149 1* Kr 64
14 Johan Hamre Nornes Leikanger 50 48 50 148 9* Kr 54
15 Mathias Berge Ølen 50 48 50 148 8* Kr 49
16 Christian Hjartholm Solheim Oppedal/Brekke 50 48 50 148 7* Kr 44
16 Cecilie Fossmo Ringebu og Fåvang 50 48 50 148 7* Kr 44
16 Hanna Synnøve Huser Blaker 50 48 50 148 7* Kr 44
19 Ola-Johan Dybvik Langevåg 50 48 50 148 5*
19 Joakim Grimestad Krone Imenes 50 49 49 148 5*
19 Henning Bakkejord-Johnsen Bø (Vesterålen) 50 48 50 148 5*
19 Erik Tobias Sletteland Dale (Sunnfjord) 49 50 49 148 5*
23 Marius Sveipe Ringebu og Fåvang 50 49 49 148 4*
23 Kristian Storenes Imenes 50 48 50 148 4*
25 Line Rødland Klepp 50 47 50 147 8*
26 Veronica Meldal Brandtzæg Mære 50 48 49 147 6*
26 Carina Ysland Bodø Østre 50 47 50 147 6*
28 Erling Waag Surnadal 49 48 50 147 5*
28 Hans Robert Gaarder Oslo Østre 50 47 50 147 5*
30 Øystein Breden Otta 50 47 50 147 5*
30 Tor Kristian Dulsvik Sogndal 50 47 50 147 5*
30 Kjell Arne Fjærli Bæverdalen 48 49 50 147 5*
33 Sølve Njøs Eikeland Leikanger 50 49 48 147 4*
34 Edla Fiskum Harran 49 49 49 147 1*
35 Vegard Knutson Imenes 49 48 49 146 6*
36 Jon Sæterbø Surnadal 49 47 50 146 6*
37 Erlend Rudland Ringebu og Fåvang 50 46 50 146 5*
38 Martin Sikle Mathiesen Ringebu og Fåvang 49 47 50 146 5*
39 Torinn Håkstad Lakselvdal 48 49 49 146 4*
40 Eskil Haugen Lismarken 48 49 49 146 2*
41 Ane Bjerkaas Nisja Sunndal 48 47 50 145 9*
42 Even Øyjord Rødne Etne 49 48 48 145 3*
43 Kristian Haakenstad Lesja 50 46 49 145 2*
44 Torjus Bergheim Asker 48 50 46 144 5*
45 Henrik Bakk Sørkedalen 50 44 49 143 5*
46 Andreas Østerbø Oppedal/Brekke 46 44 50 140 3*
47 Ola Nordvik Bæverdalen 50 41 48 139 5*

MLRes - www.megalink.no 14:45 - 01.12.2019