Til forsiden - Asker skytterlag  
Samlagspokalen - 2. runde 2009
Asker skytterlag
Nr.Kl.1. serie2. serie3. serieSUM(*)
1Per Terje HolmV655050491498
2Aleksander Husa45050491496
3Vegard SkoglyER5050491495
4Roger S. Nilsen55048501488
5Christoffer Holmen35047501475
5Lene S. NilsenJ4750501475
5Jan Erik Haugerud24948501475
8Ivar FjeldbergV554949481466
8Tonje R. Olsen34948491466
10Bjarne HalvorsenV735046491455
11Eivind Garås34847491445
12Ivar Rinde54948471444
13Heidi KristiansenJ4749481442
14Roy Skogly34847491441
15Christoffer Andreassen44947471434
16Kjell Hjortnæs45047451426
17Øyvind Engen34746491423
18Steinar Olsen24849451421

Vinner av Samlagspokalen etter 2 runder:
Eivind Garås 150 (6*)

Tidligere resultater og statutter