Statutter for pokalen og tidligere vinnere
 
Det ble skutt om Gunnar Guribys krus onsdag 23. mai. Vi gratulerer Per Terje med seieren med 149 poeng!
 
Nr.Kl.1. serie2. serie3. serieSUM(*)
1Per Terje HolmV734950501498
2Heidi S. Krisiansen35048491476
3Kjell HjortnæsV655048491475
4Gunnar OrreV654947491454
5Ivar FjeldbergV554948461434
6Eivind GaråsV554850451432
7Steinar Olsen24948451423
7Christoffer Andreassen44947461423
9Per Asle Nordli44947451415
10Jan Andreassen24748461412
11Knut Haraldseid24746431362
12Emil Haavardtun44048451334
13Pål Gisle23848471331
14Jan Erik HaugerudV654347421321