Statutter for pokalen og tidligere vinnere
 
Det ble skutt om Gunnar Guribys krus onsdag 20. mai. Vi gratulerer Gunnar Orre med seieren med 148 poeng!
 
Nr.Kl.1. serie2. serie3. serieSUM(*)
1Gunnar OrreV655048501483
2Ivar FjeldbergV555049481475
3Kjell HjortnæsV654750491467
4Eivind GaråsV554948491461
5Ole Gudem45045471424
6Lillian Ingebrigtsen55043461394
7Steinar Olsen24649441392
8Knut Haraldseid24848381344
9Jan Erik Haugerud25047191163