Statutter for pokalen og tidligere vinnere
1. runde av Samlagspokalen 2011
 
Andre runde av Samlagspokalen ble skutt 16. august 2011. Det skytes to runder, og vinneren er den med det beste resultatet i en av rundene. Det ble i år Ivar F, som hadde 150 poeng med 6 innertiere i første runde, et resultat ingen klarte å matche i andre runde. Vi gratulerer!
Nr.Kl.1. serie2. serie3. serieSUM(*)
1Ivar Rinde55049491489
2Heidi Berglund15049491486
3Gunnar OrreV555049491485
4Per Terje HolmV654949501483
5Steinar Olsen24949491474
6Jan Erik Haugerud24849501473
7Kristina M. NordliJ5049471466
7Ole Gudem14849491466
9Ivar FjeldbergV554949481463
10Heidi Kristiansen44949461443
11David StaffordER4748491442
12Roy Yttri54848481441
13Kjell Hjortnæs45046471436
14Bjarne HalvorsenV734648491434
15Per Jarle Kristiansen55043491427
16Christoffer BjerknesER4946471423
17Edvard BrendnesER4747471414
18Magnus LangsethER4748461413
18Eivind Garås34942501413