Statutter for pokalen og tidligere vinnere
 
Første runde av Samlagspokalen ble skutt 7. juni 2011. Det skytes to runder, og vinneren er den med det beste resultatet i en av rundene.
Nr.Kl.1. serie2. serie3. serieSUM(*)
1Ivar FjeldbergV555050501506
2Roger S. Nilsen550501501505
3Heidi Kristiansen45049501493
4Anne Muri24950491489
5Gunnar OrreV554949481465
6Jan Haugerud24948491464
7Ivar Rinde54950471463
8Christofer BjerkenesER4749491457
9Ole Godim14948481452
10Kjell Hjortnæs45045491443
11Bjarne HalvorsenV734847491442
12Heidi Berglund14948461432
13Magnus LangsethER4944491423
14Per Asle Nordli54748471422
15David StaffordER4147471352
16Vetle KjønaasR3445461251
17Per Terje HolmV654748953