Statutter for pokalen og tidligere vinnere
1. runde av Grunnlagspokalen 2011
2. runde av Grunnlagspokalen 2011
 
Tredje runde og finale i konkurransen om Grunnlagspokalen ble skutt 16. august 2011. Det skytes tre innledende runder og til slutt en finale, og resultatet fra finalen pluss de to beste innledende rundene legges sammen. Vi gratulerer Ivar R med napp i pokalen i år, en overlegen seier med 299 poeng!
Nr.Kl.1. runde2. runde3. rundeFinaleSUM 3 beste
1Ivar Rinde51009999100299
2Heidi S. Kristiansen493939096282
3Kjell Hjortnæs490909292274
4Eivind Garås3929586273
5Roger S. Nilsen598100198
6Per Jarle Kristiansen59896194
7Per Asle Nordli59894192
8Roy Yttri59693189
9Steinar Olsen28892180
10Anne Muri29187178
11Gunnar OrreV558888
12Per Terje HolmV658484