Statutter for pokalen og tidligere vinnere
 
Andre runde av Samlagspokalen ble skutt 17. august 2010. Det skytes to runder, og vinneren er den med det beste resultatet i en av rundene. Vi gratulerer dermed Vegard med napp i pokalen, etter at han skjøt 150 poeng i første runde.
Nr.Kl.1. serie2. serie3. serieSUM(*)
1Gunnar Orre35050491498
2Simen B. LarsenER5049501494
3Roger S. Nilsen54949501487
4Heidi KristiansenJ4748501455
5Claus B. Larsen24850471453
6Gard Eirik SeterER4849481452
7Silje Kristiansen44948481450
8Ivar FjeldbergV554948461433
9Kjell Hjortnæs45049431427
10Jan Erik Haugerud24650461424
11Espen Langseth44945481423
12Magnus LangsethER4548471403
13Lene S. NilsenJ4449471402
14Øyvind Engen34744481393
15Steinar Olsen24646471392
16Knut Kristiansen14746441373
17Aleksander Husa44645451361
18Eivind Garås44838491354
19Bjarne HalvorsenV734849381353
20Christofer BjerkenesER4647391321
21Edvard BrendnesER4642411290
22Helge Høidalen24139451250