Statutter for pokalen og tidligere vinnere
 
Første runde av Samlagspokalen ble skutt 8. juni 2010. Det skytes to runder, og vinneren er den med det beste resultatet i en av rundene.
Nr.Kl.1. serie2. serie3. serieSUM(*)
1Vegard E. SkoglyJ5050501505
2Ivar FjeldbergV555049501497
3Anne Muri25050471478
4Roger S.Nilsen55050471476
5Simen B. LarsenER5049481473
6Jan Erik Haugerud24849491465
6Magnus LangsethER5046501465
6Kristina M. NordliJ4848501465
9Bjarne HalvorsenV734949471455
10Per Terje HolmV654848491454
11Heidi KristiansenJ5046481447
12Lene S. NilsenJ4747501446
13Espen Langseth45047451425
14Per Asle Nordli54948441416
15Aksel Skauge Mellbye34650451414
16Eivind Garås45049401395
17Kjell Hjortnæs44844471392
18Øyvind Engen34747421362
19Aleksander Husa55047381354