Statutter for pokalen og tidligere vinnere
 
Andre og tredje runde av Grunnlagspokalen ble skutt tirsdag 10. august 2010. Det skytes tre innledende runder og til slutt en finale, og resultatet fra finalen pluss de to beste innledende rundene legges sammen.
Nr.Kl.R1R2R3FinaleSUM(*)
1Roger S. Nilsen59998989929617
2Ivar Rinde5999610029514
3Per Asle Nordli5959597972899
4Eivind Garås4909495922819
5Kjell Hjortnæs4929593932814
6Espen Langseth4939491932804
7Christoffer Andreassen59295922796
8Aksel Skauge Mellbye3889491942794
9Øyvind Engen3939089952789
10Gunnar Orre39290912738
11Heidi Støa KristiansenJ8793882686
12Anne Muri29185872636
13Steinar Olsen28585922626
14Lene S. NilsenJ92861781
15Aleksander Husa597973
16Per Terje HolmV6586860
17Simen B. LarsenER62622